En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Ağustosta Sis Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 155 Görüntülenme

Ağustosta Sis Türkçe Dublaj izle

Almanya soğuk savaş ve ikinci dünya savaşı dönemlerinde bilindik en acımasız ülke olarak gözler önüne serilmiştir. Rusya'nın Sovyet Sosyalist devleti tarafından yenik düştüğünde işler değişmiştir. Binlerce yahudi, avrupalı insan fırınlarda yakıldı işkencelerde öldürüldü. Bir kısmı ise özellikle göze batan kesim ayıklanarak bilimsel ve tıp dallarında araştırma yapılmak üzere kobay olarak kullanılmıştır. Günümüz tıp dünyasının gelişmesine katkıda bulunmuş olsalar bile bunu yapmaları hiç doğru bir durum olarak gözükmüyor. Ağustosta sis filminde ise esir kampından alınıp doğu roma imparatorluğunun sınırlarında büyüyen genç bir çocuk tedavi yöntemlerinin denenmesi için akıl hastanesinde uzun süre test edilmiştir. Burada insanların narkoz veya uyuşturucu maddeler verilmeden canlı canlı kesildiğini, ameliyat edildiğini çığlıklarla duydular. Yeni bulunmuş bir çözüm olan ötenazi yani isteyerek insanın öldürülmesi gibi deneyler onları şaşkına çevirdi. Kantin gibi ufak bir çay ocağında diğer çocuklara bunu anlatarak birlikten kuvvet doğar mantığıyla hareket etmeye başladılar. Sesler kesilmek bilmiyordu her gün yüzlercesini ötenazinin doz ayarlarında katlettiler ve filmin asıl anlatmak istediği konu meydana çıkmıştır iyi seyirler.

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ağustosta Sis – Nebel im August 2016 filmini buradan izlediniz türkçe dublaj hd keyfi yaşadınız sizlere diğer kategorileri incelemenizi tavsiye ederiz.

  Diğer Adları:

  Nebel im August

  Yayın Tarihi:

  31 Ağustos 2016

  Senaryo:

  Holger Karsten Schmidt

  Yapım Şirketi:

  Ulrich Limmer

  Bütçe:

  3.900.000$

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?