En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
All The Money In The World izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 372 Görüntülenme

All The Money In The World izle

23 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek olan film 2 saat 15 dakika süreye sahip. Amerika Birleşik Devletleri imzalı bu filmin yönetmen koltuğunda Ridley Scott oturuyor. All The Money In The World filminde rol paylaşımını da Mark Wahlberg, Michelle Williams, Christopher Plummer, Timothy Hutton, Stacy Martin, Marco Leonardi, Olivia Grant, Andrew Buchan, Romain Duris, Teresa Mahoney, Adam Astill, Charlie Shotwell, Charlotte Beckett, Andrea Piedimonte Bodini, Roy McCrerey, Francesca Inaudi ve Olivia Magnani paylaşıyor. Gerilim ve dram konularından oluşan film bir kaçırılma olayından sonra fidye istenmesi konusu içeriyor.

All The Money In The World Filminin Konusu
John Paul Getty'nin isimli Amerikalı sayılı zenginlerden olan bir kişinin 16 yaşında olan torunu kaçırılır. John Paul Getty'nin torunun kaçıran kişiler John Paul Getty’den 17 milyon dolar talebinde bulunurlar. John Paul Getty Jr.'ın annesi olan Gail kayınpederi olan John Paul Getty’ye gider ve ondan 17 milyon doları ödeyerek oğlunu kurtarmasını ister. Fakat John Paul Getty bu paranın miktarını cimriliği sebebi ile çok fazla bulur. John Paul Getty parayı ödemek istemediği için torunu, gelini ve fidyeciler arasında bir bağlantının olup olmadığını anlamaya çalışır fakat bu arada John Paul Getty Jr.'ın hayatı giderek daha fazla tehlike altına girmeye başlar. Sürükleyici bir konusu olan film 23 Şubat tarihinde vizyona giriyor.

 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?