En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Arapsaçı 2018 Online izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 499 Görüntülenme

Arapsaçı 2018 Online izle

Ömer Faruk Yardımcı yönetmenliğinde 30 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek olan Arapsaçı filminde; Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş, Hakan Meriçliler, Burak Satıbol, Köksal Engür, Cihan Ercan, Zeynep Kankonde, Ünal Yeter, Hakan Bilgin, Sabahattin Yakut, Barış Çelikkol, Seyhan Asena Keskinci ve Füsun Demirel rol paylaşıyor. Filmin senaryosu da yönetmenliği de üstlenen Ömer Faruk Yardımcı tarafından kaleme alındı. Komedi konularının yer aldığı film içeriğinde kullanılan efektler ve sahne düzenlemelerinin farklılığı göz dolduruyor. Şinasi Yurtsever’in daha önceden rol almış olduğu; Dört Köşe, Çalgı Çengi İkimiz, Geniş Aile 2 Her Türlü, Düğün Dernek 2, Geniş Aile Yapıştır, Kardeş Payı ve Hadi İnşallah filmleri de bir çok komedi dizisi sever tarafından beğenilerek izlendi.

Arapsaçı Filminin Konusu Hakkında
Daha önceden aktörlük yapan bir kişinin eski aktörlük zamanlarından kalmış olan bir deri ceket bir takım sıra dışı olay ile birlikte bir birinden farklı kişilerin ellerine geçer. Bu ceketin cebinde büyük ikramiye kazanmış bir loto kuponu bulunmaktadır. Fakat bu loto kuponundan ceketi kullanan kimsenin haberi yoktur. Birkaç kişinin paylaşmış olduğu bu deri ceket tüm ceketi giyen film karakterlerinin hayatını değiştirecek ve onlara farklı bir hayat yaşatacaktır. Filmin konusunu güzelleştiren Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş, Hakan Meriçliler, Burak Satıbol, Köksal Engür, Cihan Ercan, ve Zeynep Kankonde film içeriğinde iyi bir oyunculuk sergiliyor.

 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?