dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Arif v 216 HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)
9.9 IMDB Puanı 1 Yorum 8,449 Görüntülenme

Arif v 216 HD izle

5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor. Filmin senaryosu ve yapımcılığı oyuncu olarak da filmde rol alan Cem Yılmaz’a ait. Filmin başrollerinde Cem Yılmaz, Farah Zeynep Abdullah Ozan Güven,  Seda Bakan ve  Zafer Algöz rol alıyor. Filmin komedi, macera ve biraz da bilimkurgu tarzında olduğu bilinirken filmin 5 ocak 2018 tarihinde bir çok kişi tarafından sinema sahnelerinde seyredileceği sanılıyor. Çoktan beri beklenen bir film olması hasebi ile filmin fragmanının internet üzerinden binlerce kişi tarafından izlendiği bilinirken film hakkında film eleştirmenleri de az sayıda yorum yaptı.

Daha önceden Cem Yılmaz’ın çekmiş olduğu G.O.R.A filminde Arif tiplemesi ile rol aldığı bilinmektedir. Arif v 216 filminde de G.O.R.A filminde rol aldığı Arif’in hayatından farklı kesitlerle Cem Yılmaz tekrar beyaz perdeye aynı konuyu taşıyor. G.O.R.A filmi bir çok kişi tarafından sinema sahnelerinde izlenmiş daha sonra TV ekranlarında, internette ve DVD formatında da binlerce kişi tarafından izlenmişti.
Cem Yılmaz daha önceden çektiği ve özel olarak halka lanse ettiği filmlerinde en fazla komedinin üstatlığını yapmış ve her dönemde çektiği filmler ile de kendisini kanıtlamıştır. Daha önceden beğeni ile izlenen filmleri; Son Umut, Yahşi Batı, Hokkabaz, Pek Yakında, Bir Tat Bir Doku, Vziontele, Her Şey Çok Güzel Olacak gibi filmlerdir.

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  5 Ocak 2018

  Senaryo:

  Cem Yılmaz

  Yapım Şirketi:

  CMYLMZ Fikir Sanat & NuLook Production

  Yorumlar (1)