En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Bizim Köyün Şarkısı 2018 izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
5.8 IMDB Puanı 1,225 Görüntülenme

Bizim Köyün Şarkısı 2018 izle

Bizim Köyün Şarkısı filminde 26 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Tuğçe Soysop gerçekleştiriyor. Komedi dalında olan filmi bir çok komedi sever beklerken filmin oyunculuğunu Berat Efe Parlar,  Tansel Öngel,  Güneş Sayın,  Sezai Aydın,  Esat Polat Güler gerçekleştiriyor. Güldüy Güldüy Show ekibi tarafından yapılan filmin vizyona girdikten sonra bir çok çocuk ve ebeveynleri tarafından izlenileceği sanılıyor. Filmin fragmanı internet ortamında yayınlanmaya başlayalıdan beri binlerce kişi tarafından izlendi ve büyük bir beğeni kazandı. Filmin konusunun hem komedi hem de çocukların çabasının gösterildiği sahneleri seyircilerle buluşturuyor.

Bizim Köyün Şarkısı Konusu
Rahat bir hayatı olan Çınar İstanbul’da ikamet eden bir çocuktur. Fakat hayatının dönüm noktası olan bir olayın beklemediği bir anda başına gelmesi ile birlikte hayatı farklı bir yöne girmiştir. Maddi sıkıntılar çekmeye başlayan babası ve kız kardeşi Zeynep ile beraber babasının köyüne yerleşmek zorunda kalan Çınar’ı bundan sonra farklı bir hayat beklemektedir. Hiç de bilmediği bir köy hayatına alışmaya ve bununla birlikte İstanbul’a olan özlemini bastırmaya çalışan Çınar, bu köydeki şartlar ne kadar zor olsa da hayallerinin peşinden koşmanın yine de mümkün olduğunu ilerleyen zaman ile birlikte öğrenecektir. Değişimi yakalamak için öncelikli olarak köyde bulunan birkaç arkadaşı ile birlikte Geleceğin Müzisyenleri isimli bir müzik yarışmasına katılmaya karar verir. Ve çalışmalarını bu yönde ilerletmeye başlar.

 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?