En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Çırak Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 188 Görüntülenme

Çırak Türkçe Dublaj izle

Çırak 2016 yılı yaz aylarında vizyona girmiş harika bir drama değerindedir. Detaylara inelim 29 yaşındaki Malezya doğumlu arkadaşımız doğu bölgesinin en kötü cezaevlerinden biri olan Aiman da memurluğa atanmıştır. Fakir mahallesinde oturan dostumuz kız bir yandan kız kardeşine bakıp okullarda okutmaktadır, yakından ilgilendiği Rahim kara kuvvetlerinden emekli olmuş bir yarbaydır. Kısa bir zaman sonra birbirlerini tanımaya başladıklarında Rahimin hapishanenin genel müdürü olduğu piyasaya çıkacaktır. İşine erken gelip düzenli ve temiz çalışan Aiman onun ilgisine sahip olur, memurluktan şefliğe yükseltileceğini duyan Rahim havalara uçacaktır. Fakat bazı ilginç detaylara değinelim, kız kardeş Shuaila rütbe aldığını öğrenince fazla sevinemez. Çünkü geçmiş senelerde babalarının suçsuz yere idam edilmesinde bu hapishane ve müdüriyetinin kesinlikle parmağı vardır, üzüntüsünü dile getirir ancak rütbe artık geri sökülemez. Aiman bu konuyu pek umursamaz onun tek hedefi vardır daha da yükselmek bu hapishanelerden birinde genel müdür olmak en üste çıkmak tek gayesidir.

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Apprentice olarak bilinen Çırak cezaevi ortamı ve dramaya şahit olabilirsiniz diğer türkçe dublaj ve HD filmlerimizi inceleyin.

  Diğer Adları:

  Apprentice

  Yayın Tarihi:

  2 Haziran 2016

  Senaryo:

  Boo Junfeng

  Ödüller:

  En İyi Kurgu Dalında Asya Film Ödülü

  Yapım Şirketi:

  Film Movement

  Bütçe:

  3.250$

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?