En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Dağ 2 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
9.8 IMDB Puanı 1 Yorum 805 Görüntülenme

Dağ 2 izle

Askerlik ülkemizde vatani bir görev olarak zorunlu ve mecburi bir hizmettir. Belli bir süre silah altında görevinizi icra ederken tel örgüden örülmüş bir alan yada dağ mevzilerinde ölüm ile de tanışabiliyorsunuz maalesef. Oğuz ve Bekir uzman çavuş olarak para kazanmak ve devletini , milletini savunmak adına askerliğe ilk adımını atacaklardır. Doğu bölgesine yapılacak yeni bir intikal de görev verilmiştir, yeni rütbelerini törenle alan bu alay zorlu yollardan geçmiştir. Bir kaç arkadaşlarını kaybetseler bile vatan millet sakarya göreve devam edecekler. Özel kuvvetlerin alım yaptığını duyduklarından görevin üstünden tam 7 sene geçirmişler, bu kutsal görevde ise Kuzay Irak ve Suriye'nin belli kısımlarında ateş altında olacaklardır. Bir kaç gazeteci ve önemli ismin bu bölümde kaçırıldığından haberleri olduğunda hırslanarak görevlerine devam etmek istemekteler. filmizlez.com Dağ 2 filmini sizlere sunmuştur iyi seyirler türkiye.

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dağ 2 serinin devamı niteliğinde askerlik ve doğu da yaşanan olayları anlatan müthiş film tek parça sitemizden Full HD seyredilir.

  Diğer Adları:

  Dağ 2

  Yayın Tarihi:

  5 Kasım 2016

  Senaryo:

  Alper Çağlar

  Yapım Şirketi:

  Çağlar Arts, Insignia Films

  Bütçe:

  6.000.000 TL

  Yorumlar (1)