En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Dua Et Kardeşiz 2018 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 671 Görüntülenme

Dua Et Kardeşiz 2018 izle

6 Nisan 2018 tarihinde vizyona girecek olan film 97 dakika. Komedi konuları içerin filmin yönetmen koltuğunda Hamza Yazan oturuyor. Dua Et Kardeşiz filminin senaryosu ise Ata Cilli tarafından kaleme alındı. Filmin oyuncuları Gökhan Demir,  Eray Kaman,  Ayhan Taş,  Başak Akbay ve Funda Dönmez olarak biliniyor. Filmin müzikleri Kenan Yılmaz tarafından yapıldı. Filmin görüntü yönetmeni ise Seyhan Bilir.
Daha önce bir çok filmde rol alan Ayhan Taş bu filmde de büyük bir katkıda bulunuyor. Bir çok kişi tarafından oyunculuğu beğenilen Ayhan Taş’ın diğer filmleri ve dizileri de; Döndüm Ben, Arapsaçı, Türk Malı, Sinyalciler Son Akşam Yemeği, Seni Gidi Seni, Dört Köşe, Kardeşim Benim 2, Çetin Ceviz 2, Çetin Ceviz, Çalgı Çengi İkimiz, New York Masalı, Kaçma Birader, Hayatımın Aşkı, Bir Baba Hindu, Bayram Abi, Babaların Babası, Yusuf Ve Yusuf, Düğün Dernek 2: Sünnet, İnşaat 2, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir isimli filmlerde oynadı.

Dua Et Kardeşiz Filminin Konusu
Tuğrul varlıklı bir ailenin oğludur. Ailecek sahip oldukları arazilerden bir yol geçeceğini öğrenir ve ailesine haber verir. Tuğrul’un oğlu Ömer hemen köye gelir arazinin üzerinden geçecek olan yolu inceler ve araştırırken bu yolun legal yollardan değil de illegal yollardan tarla üzerinden geçirileceğini anlar. Ve bunu ortaya çıkarabilmek için çalışmalara başlar. Filmin içeriğinde bu konu bir çok espri ile anlatılmaktadır.

 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?