En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

2018 Yerli Korku Filmi Kabir Azabı

08 Oca 2018
ozgur

kabir

Kabir Azabı
10 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girecek olan film isminden de anlaşıldığı gibi korku filmleri arasında. Kabir Azabı filminin senaryosu Murat Toktamışoğlu tarafından kaleme alındı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Arkın Aktaç oturuyor. Arkın Aktaç daha önceden Şeytan-ı Racim ve Üç Harfliler: Marid filmlerine de imza attı. Kabir Azabı filminin konusu isminden de anlaşılacağı gibi öldükten sonra kabirde günahlar sebebiyle ölülere yapılacak olan kabir azabını anlatıyor. Bir çok korku sever kişiyi etkileyeceği düşünülen bu filmin vizyona girme tarihi 2018 yılının Ağustos ayı olarak belirlendi.

2018 Korku Filmleri
Türkiye’de uzun bir süreden bu yana yayınlanmakta olan korku filmleri artık tüm korku efektleri ile birlikte büyük bir merakla bekleniyor. Son zamanlarda yapılan korku filmlerinin Avrupa ülkelerinde de ses getirmesi bu konu içerikli filmlerin 2018 yılında daha da çok çekilmesine sebep oldu. 2018 yılında vizyona girecek olan yerli ve yabancı korku filmleri; Ruhlar Bölgesi 4, Redatör, New Mutants, Meg, Rahibe, Ziyaretçiler 2, Winchester, Yok Oluş A Quiet Place ve Alem-i Cin olarak sayılıyor. Ruhlar Bölgesi filminin bu yıl 4. devam filmi vizyona giriyor. 12 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek olan bu filmin başrollerinde Lin Shaye, Leigh Whannell, Spencer Locke ve Caitlin Gerard rol alıyor. Daha önce Türkiye’de de sinema sahnesine gelen bu film bir çok korku filmi sever tarafından bekleniyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?