En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

2018 Yılında Vizyona Girecek En iyi Filmler

28 Kas 2017
ozgur


2018’de Gelecek Türk Filmleri
2018 Yılında Vizyona Girecek tüm filmlerle ilgili detaylar; Türk sineması 2018 yılına bir çok yeni film ile giriyor. Vizyona girecek olan filmler arasında, komedi, aksiyon, macera, bilim kurgu ve bir çok dram filmi bulunuyor. Her kategoride film severler için her hafta vizyona girecek olan filmler arasında en fazla ilgi çekenler ve filmin fragmanını seyrederek beklenenler; Arif V 216 vizyona giriyor. Bu filmin başrollerinde Cem Yılmaz ve Ozan Güven rol alıyor. Komedi ve bilimkurgu tadında olan bu film 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona giriyor.
8 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan Öteki Taraf filminin başrolünde dram dizilerinden tanıdığımız Özcan Deniz iyi bir oyunculuk sergiliyor. Özcan Deniz’e Meryem Uzerli ve Aslı Enver rol birlikteliği yaparken filmin dram ve gerilim konulu olduğu biliniyor.
Çağan Irmak imzalı bir film daha 2018 yılında vizyona giriyor. Başarılı filmlere imza atan ünlü yönetmen başrollerinde ünlü oyuncular Engin Akyürek ve Hilal Altınbilek’in oynadığı bir dram ve gerilim filmi ile beyaz perdeye Çocuklar Sana Emanet isimli bir film ile geliyor. Engin Akyürek ve Hilal Altınbilek dışında filmde Şerif Sezer, Birsen Dürülü ve Osman Alkaş da rol alıyor.
2014 yılında başrolünde Gupse Özay’ın oynamış olduğu Deliha filmi vizyona girdikten sonra çok fazla seyirci tarafından izlenmişti. Merakla beklenen Deliha 2 2018 yılının Ocak 19 tarihinde vizyona giriyor. Zeliha karakteri ile filmde rol alan Gupse Özay bir çok sakarlığı ile yine ortalığın bir birine karışmasına sebep oluyor. İyi bir güldürü sunumu ortaya koyan Gupse Özay oyunculuğunu yaptığı filmin hem de senaryosunu kaleme almış.

Ayrıca yeni çıkacak yabancı ve yerli filmlerle ilgili Fragmanlar yeni eklenen içerikler kısmında listeleniyor. Tüm yeni gelecekleri sırayla takip edebilir, birde gelecek filmler kategorisinde bulunduğunu bilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?