dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Arif v 216 2018 Ocak Vizyonda Cem Yılmaz

07 Eyl 2017
ozgur

Arif v216 Ne Zaman Vizyonda Merak Edilenler

Türkiye’nin bilinen en mükemmel komedyenleri arasında yerini altın harflerle yazdırmış olan Cem Yılmaz yine sinema rekorları kıracak gibi gözüküyor.

Filmin tamamı G.O.R.A filminden hatırlayacağınız robot ve insan karışımı 216 ile arif arasında geçmektedir. Bildiğiniz gibi bu film de tanışan ikili kültürümüzde bu bütünleşmenin izlerini hep beraber gözlemleyebiliyoruz. Lafı fazla uzatmadan şunu belirtelim Arif v 216 2018 yılının ilk ayı 5 Ocak’ta sinema severler ile buluşacak.

Başrol Oyuncuları Kimler ve Detaylı Cmylmz Prodüksüyonu

Bir önce ki film de adeta bizleri büyüleyen Ozan Güven yine 216 rolünü elinde bulundurmaktadır. Kendisini zaten anlatmamıza gerek yok sanırım Cem Yılmaz bilindiği üzere Arif rolünü devam ettiriyor. Tek aşkı Ceku’yu ise Özge Özberk, bir çok ünlü isim bulunmaktadır. İsim vermeye devam ediyoruz sıkı durun şarkıcı Mustafa Sandal, gözlere alışık gelen Kerem Alışık, Zafer Algöz, Seda Bakan, Farah Zeynep Abdullah, Mert Fırat, Özgür Emre Yıldırım, Özkan Uğur ve ağabeyimiz Can Yılmaz ilk kez kamera karşısındadır. Öte yandan garip ama Cem Yılmaz’ın eski hatunu Ahu Yağtu’ya rol biçilmiştir. Biraz Bilim-Kurgu senaryolarını andırsa’da filmin ana teması tamamen komedi üzerine. Yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü gibi kaliteli bir ismin yaptığını söylemeden geçemeyeceğim.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?