dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Aşka Geldik Türkiye Yapımı Ekimde Sinemada

20 Eyl 2017
ozgur

Aşka Geldik Çok Yakında’de Vizyonda !

Azerbaycan ve Türkiye’nin ortak yapımı olan bu film 2017 yapımı. Yakın tarihte vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Muharrem Özabat yapıyor. Filmin başrollerinde usta oyuncular Metin Yıldız, Barış Kolçak, Hüseyin Elmalıpınar, Yakup Yavru ve Ali Tutal oynuyor. Senaryosu Azerbaycanlı Muharrem Aliyev ve Türk senarist Muharrem Özabat tarafından kaleme alınmış. Yapımcılığı ise yine Azerbaycan ve Türk yapımcılar tarafından oluşturulan filmin yapımcıları İlham Muharremov ve Hamdi Bor olarak biliniyor.

Aşka Geldik Filminin Konusu

Çok Güzel Hareketler isimli televizyon şovundan tanıdığımız Metin Yıldız, bir çok filmde de hünerlerini sergiledi. En son olarak Azerbaycan ve Türkiye yapımı olan Aşka Geldik filminde baş rol oyuncusu olarak seyirci karşısına çıkıyor. Filmin içeriğinde; Türkiye’nin tenha ve merkezden uzak olan bir kasabasına bağlı sakin bir köyünde kendi halinde yaşayan köylüler. Teknolojiden uzak ve teknolojinin getirdiklerinden habersiz bir hayat sürmektedir. Fakat köye bir anda gelen haberler yüzünden olaylar başlar köylü ne yapacağını şaşırır.
İzlemeye değer 2017 sonu filmleri arasında yer alan bu filmin bir çok sosyal konuya da parmak bastığı görülüyor. Teknolojinin zararlarının ve yararlarının komedi sahnesinde irdeleneceği bu filmi ülkemizde ve Azerbaycan’da bir çok sinema seyircisinin ilk vizyona girdiği günden beri izleyeceği sanılıyor.

Aşka Geldik Başrol Oyucuları

Aşka Geldik filminde baş rol oyuncusu olan Metin Yıldız bir çok sinema filminde de rol aldı. Şansımı seveyim, Çılgın Kolej, Vizontele Tuğba, Sinyalciler: Son Akşam Yemeği, Kayseri Aslanı, Sırlar Dünyası, Sır Kapısı, Çocuklar DuymasınVezir Parmağı, Kalp Gözü, Yarım Yamalak, Türk Lokumu, Leblebi Tozu, Mucize, Kadim Dostum, Ruhsar, Sağ Salim 2 Sil Baştan, Oğlum Bak Git, Yangın Var, Alemin Kralı, Çok Film Hareket Bunlar, Gemide, Nene Hatun, Neşeli Hayat, Kutsal Damacana, Yeşeren Düşler ve Bir Demet Tiyatro filmlerinde rol aldı. En fazla BKM Mutfak tarafından yapılan Çok Güzel Hareketler bunlar isimli TV şovunda 3 sezon oynandığında tanınan Metin Yıldız bu TV şovunda Yılmaz Erdoğan’ın kadrosunda şovun diğer oyuncuları ile birlikte rol aldı.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?