dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Avengers: Infinity War (Yenilmezler 3 Sonsuz) Savaş Filmi Hakkında

24 Eyl 2017
ozgur

Avengers: Infinity War (Yenilmezler 3 Sonsuz) Savaş Filmi Hakkında

Yenilmezler 3 Yeni Seri Vizyon Tarihi

Son zamanlarda yapılan en iyi filmler arasında yer alacak gibi görünen Avengers: Infinity War (Yenilmezler 3 Sonsuz) filminin başrollerinde Robert John Downey Jr, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Chris Hemsworth ve Zoe Saldana yer alıyor. Filmin dublajını ise Vin Diesel ve Bradley Cooper yapıyor.
Senaristlerin başarılı bir iş çıkarttığı görülürken, senaryo Jack Kirby, Stephen McFeely ve Christopher Markus tarafından yazıldı. filmin müzikleri ünlü besteci Alan Silvestri tarafından yapıldı. Filmin yapımcılığını ise Kevin Feige ve Mitchell Bell yapıyor.

Avengers: Infinity War (Yenilmezler 3 Sonsuz) Filminin Konusunda Neler Var?

Yeni maceralarında Marvel’in en karizmatik ve süper kahramanları daha gelişmiş ve daha yeni maceralarında diğer filmlerde olduğu gibi araya geliyorlar. Filmin içeriği hakkında çok fazla bilgi verilmemesi filmin sırlarının saklanmasının özel bir film olduğunu gösterse de yine de filmde korkunç titanın Thanos’a karşı savaşacağı düşünülüyor. ‘Infinity War’ hikayesi 27 Nisan 2018 tarihinde seyirci ile iki bölüm halinde buluşacak. Seyirciden tam not alacağı düşünülen bu filmin yapımcıları ve yönetmeni de filmden çok umutlu.

Avengers: Infinity War (Yenilmezler 3 Sonsuz) filminin baş rol oyuncusu olan Robert John Downey Jr daha önceden bir çok filmde oyuculukta ustalığını gösterdi. Tüm dünya sinemalarında severek izlenen; Örümcek Adam: Eve Dönüş, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, Yenilmezler: Ultron Çağı, Bay Peabody Ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk, Şef, Yargıç Ve Iron Man 3 filmlerinde oynadı. Uzun süreden beri oyunculuk yapan oyuncu son olarak 27 Nisan 2018 tarihinde seyirci karşısına çıkacak olan Avengers: Infinity War (Yenilmezler 3 Sonsuz) filminde başrol oyunculuğu yaptı.
Bu yıl film eleştirmenleri tarafından iyi yönde incelemeye alınacak olan Avengers: Infinity War (Yenilmezler 3 Sonsuz) filminin Türkiye ile bir çok Avrupa ülkesinde de gösterime girmesi bekleniyor. Ne kadar seyirci toplayacağı pek de tahmin edilemeyen filmin Türkiye’de gösterime girdiğinde bir çok Robert John Downey Jr hayranının sinema salonlarına gideceği sanılıyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?