En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Ayla Yayınlandı Tüm Detaylar Sitemizde

09 Kas 2017
ozgur

Ayla: The Daughter of War
Can Ulkay’ın yönetmenliğinde çekilen filmin 27 Ekim 2017 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Savaş ve dram konulu olan filmin başrollerinde; ünlü isimler Çetin Tekindor ve Murat Yıldırım rol alırken filme renk katan diğer oyuncular; İsmail Hacıoğlu, Ali Atay, Taner Birsel, Lee Kyung – Jin, Kim Seol, Mehmet Esen, Erkan Petekkaya, Altan Erkekli, Damla Sönmez, Cade Carradine, Meral Çetinkaya, Burç Kümbetlioğlu, Duygu Yetiş, İlber Gürtunca, Caner Kurtaran ve Ali Barkın olarak sayılıyor.

Ayla: The Daughter of War Filmin Konusu
Tüm film eleştirmenleri tarafından filmin iyi bir savaş filmi olduğu söylenirken, Ayla: The Daughter of War Filminin savaş filmi severlerin mutlaka izlemesi gerektiği de söylenenler arasında. Filmin sinema sahnesine taşıdığı konu oldukça dramatik. 1950 yılında gerçekleşen savaşta yer almakta olan Süleyman isimli bir Astsubay savaş meydanında küçük bir kızla karşılaşır. 5 yaşlarında olan bu Koreli kız bir yetimdir ve kaybolmuş nereye gideceğini bilmeyen bu küçük kızın yakınlarında bir akrabası veya tanıdığı da bulunmamaktadır.
Astsubay kızı yanına alarak bu kıza Ayla ismini verir. Daha sonra küçük kız birliğin neşesi haline gelir ve kısa sürede Süleyman Astsubay ile baba kız gibi olurlar. Fakat 15 ay sonra birliğin Türkiye’ye dönme kararı alınır ve Süleyman Astsubay Ayla’yı bırakarak dönmek istememektedir. Kore kanunlarına göre küçük kızı ülkeden çıkartamayan Süleyman Astsubay yıllar sonra onunla yeniden buluşma sözü alır.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?