dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Blade Runner 2049 Vizyona Girmek Üzere

22 Eyl 2017
ozgur


Blade Runner 2049 Vizyona Girmek Üzere

2017 senesinin Bilim Kurgu , Dram ve Gerilim sahnelerine ev sahipliği yapacak sinema yapımı Blade Runner 2049 çok az bir süre sonra vizyon da olacaktır.
Bizler de boş durmayıp filmin röntgenini çekerek tüm detaylarını sizlere iletmek için haberimizi oluşturmak için girişimler de bulunduk işte tüm detaylar.

Bıçak Sırtı 6 Ekim’de Vizyonda

Yurt dışında yayınlanmasının üzerinden az bir süre geçti ve film halen popüler olmayı başarmıştır. Denis Villeneuve isimli kişinin yönetmenlik koltuğunda ilk deneyimi tabi ki değil, iyi bir iş çıkartmış mıdır bilinmez şuan için. Harrison Ford , Ryan Gosling başrolleri paylaşmıştır. Birinci seride izlediğiniz sahnelerin aslına bakarsanız devamı niteliğinde olabilir. Yapımcı ve finansman kaynağı Ridley Scott biraz daha para harcasaydı belki daha iyi bir iş çıkartmaları mümkün olabilirdi.

Blade Runner 2049 Tüm Detayları

Konusuna gelecek olursak, Los Angeles şehrinin karanlık ve körpe sokaklarında insanların rahat rahat gezmeleri için görev yapan kahraman ABD polisi Ryan Gosling kahraman olarak karşımıza çıkmaktadır. Onun bu görevi benimsemiş olması ne kadar iyi bir insan olduğunu da bizler anlatmışlar. Şehrin kara bulutlar altında oluşacak kaos sırasında buranın rahatını bozacak bir problemin çözümünü kendi kendine çözecektir. Eğer Rick Deckard ona teknoloji bilgisi ile yardımcı olursa bu sorunun çözüme kavuşacağını oda anlamıştır. 6 Ekim 2017 günü vizyon da olacak filmimiz seanslarında sizleri bekleyecektir. filmizlez.com dostlarına şimdiden iyi seyir diler.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?