dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Bodrum Türk Filmleri Haftası Başlıyor

16 Eyl 2017
ozgur

Her Yıl Düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası’nın 7. Bodrum’da Başlıyor

Bodrum Belediyesi, Kos (İstanköy) Belediyesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü katkıları ile gerçekleştirilecek 7. Bodrum Türk Filmleri Haftası başlıyor.

Basın toplantısının gerçekleştiği bilinen bu etkinliğe, Magazin Gazetecileri Derneği Başkanı Okan Sarıkaya, Bodrum Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ummuhan Yurt, Kos Belediye Başkan Vekili Elias Sifakis, (SİSAY) yani Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği Başkanı Cenk Sezgin ve bir çok oyuncu katıldı. Oyunculardan Hakan Bilgin, Caner Kurtaran, Sinem Uslu’nun katıldığı gözlerden kaçmadı.
Bu yıl ödüllerin kime verileceğini basın toplantısında açıklayan Hakan Bilgin, SİSAY Emek Ödülü Deniz Gökçer, Tarık Ünlüoğlu, Eşref Kolçak ve  Atilla Olgaç’a, SİSAY Büyük Onur Ödülünü ise Osman Sınav’a, Yaşam Boyu Onur ödülü uzun yıllardan beri Türkiye’nin gururu olan Türkan Şoray’a SİSAY Başarı Ödülünün de Taner Birsel’e verileceğini açıkladı.

Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda Hangi Filmler Var

Oyuncuların bilindiği gibi, alkışlar ve filmlerinin bir çok kişi tarafından sevilerek izlenmesi ödülleri olarak görülmektedir. Fakat en iyi filmler her zaman düzenlenen törenler ile ödüllenen yönetmenlerini, oyuncularını, yapımcılarını ve senaristlerini bulur.
Düzenlenen gecede bir çok yabancı sanatçı, yönetmen, oyuncu, senarist ve film yapımcılarının da ağırlanacağını söyleyen SİSAY Başkanı Cenk Sezgin bu gecede bir çok 2016 filminin de izlenilebileceğini dile getirdi. İsmi anılan filmler 2016 yılının en çok izlenen filmlerinin olduğunu söyleyen Sezgin, filmlerin isimlerini Kardeşim Benim, Dağ II, Yaşamak Güzel Şey, Görümce, Koca Dünya, İstanbul Kırmızısı, 4N1K ve Çakallarla Dans 4 olarak açıkladı.
Çakallarla Dans 4 filminin 2016 yılının en iyi filmlerinden birisinin olması daha önce çekilen Çakallarla Dans 1, Çakallarla Dans 2 ve Çakallarla Dans 3 filmlerinin sinema seyircileri tarafından çok beğenilmesinden dolayı olduğu düşünülüyor. Film eleştirmenlerinin de beğeni içerin sözler söylediği bu film serisinin bir çok seyirci tarafından beklendiği de bilinen haberler arasında. 2016 filmlerinin en iyisinden olan ve iyi bir gişe hasılatı toplayan Görümce filmi Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda sinemaseverlere sunulacak. Bu filmin başrollerini Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece paylaşmıştı.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?