En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Çetin Tekindor Babam Filmiyle Vizyonda

22 Eyl 2017
ozgur

Bizleri Ağlatacak Film Babam

Uzun senelerce yeşilçam ve türk sinemasının emektar jönü Çetin Tekindor yine sizleri göz yaşlarına boğmak için gün sayıyor.

Daha önce ki sinema filmlerinde çok iyi oyunculuk sergileyerek baba rolü izlerken duygu seline kapıldığımız hatta günlerce kimilerinin psikolojisinin bozulduğu söylentiler bile çıkmıştır. Çetin Tekindor gerçekten bu işin piri diyebiliriz, onu film şirketi ana başrole yine koymuştur. Onun yanında Melisa Şenolsun ve Berker Güven gibi tiyatro alt yapılı ve seslendirmesi uygun oyuncular filme artı puan kazandıracaktır.

Babam Filmi 6 Ekim’de Beyaz Perdeye Yansıyor

Çekimlerinin devam ettiği şu günlerde Babam adıyla büyük filmi takip edeceğiz. Çanakkale yarımadası ve Gelibolu çevresinde yaşayanların da sıkça sokakta çekimlerine rastladığı filmin konusu ise beyin hastalığı ile bu günlere gelmiş bir gencin hikayesi konu alınmıştır. Yusuf adıyla nam salan gerçek baba biricik ama onun için çok önemli oğlanı arif için her şeyi yapmak isteyen dürüst bir babadır. Biraz duygu yüklü dram kokan yapım hayatını bir türlü benimseyemeyen babanın aile dramını da yaşatmaktadır. Eşini kaybetmenin hüznü halen kalbinde bir yara ama ne yapsa olmuyor hayat devam ediyor arifin büyüyüp kocaman adam olması türk toplumuna yaraşır bir mert erkek olması gerekiyor. Bunu bilincinde okul öğretmeni Feride’yi dünyanın en iyi öğretmeni olarak görüyor, çünkü çocuğunun tek çaresinin eğitim olduğunu bilmektedir. İşte detaylar artık tarihi vermeninde vakti geldi. Babam adıyla bizlere ders verecek film 6 Ekim 2017 günü vizyonda olacak iyi seyirler filmizlez.com severler.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?