En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Çizgi Ötesi Filminin Tüm Detayları Burada

09 Kas 2017
ozgur


Çizgi Ötesi
1990 yılında yapılan bir film olan Çizgi Ötesi’nin yeni baştan çekimlerinin yapılması ile bu yıl vizyona girecek filmler arasında yer aldığı biliniyor. 90 senesinde bir çok kişi tarafından sinema sahnesinde izlenen filmin başrollerinde Ellen Page, Kiersey Clemons, James Norton, Diego Luna ve Nina Dobrev ismindeki oyuncular yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Niels Arden Oplev otururken yapımcı koltuğunda ise Laurence Mark oturuyor. 1 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin senaryosu Ben Ripley ve  Peter Filardi tarafından kaleme alındı.
Gerilim ve bilim kurgu dalında olan filmin sinema sahnesine geldiğinde bir çok seyirci tarafından izlenmesi bekleniyor. Bilim kurgu meraklılarının dört gözle beklediği filmin başrolünde oynayan Ellen Page daha önceden bir çok sevilen filme imza atmıştı. Başlıca filmleri; Juno, Lolipop, Talulah, Başlangıç, Freeheld, Patenci Kızlar, Süper, Bir Amerikan Suçu, Doğu, Roma’ya Sevgilerle, Aşkın Yaşı Yok, Taş Melek, My Days Of Mercy, Wilby Wonderfull Ve Bir Hayalet İndirim filmlerinde ve bir çok farklı konulu filmde rol aldı.
Çizgi Ötesi Filminin Konusu
Bir gerilim ve bilim kurgu filmi olan Çizgi Ötesi; birkaç tıp öğrencisinin gerilim yüklü hayat öykülerini anlatıyor. Yaptıkları bir deney ile hayatları tamamen değişen tıp öğrencileri daha önceden yaptıkları hataların karşılarına çıktığını ve bu hazalar ile tüm hayatlarının kabusa döndüğünü görecekler. Büyük bir lanetten kurtulma çabasına düşen öğrencileri büyük olaylar bekliyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?