dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Coşkun Göğen için Kritik Ameliyat Kararı

06 Eyl 2017
ozgur

Coşkun Göğen için Kritik Ameliyat Kararı

Türk sinemasının mihenk taşlarından biri olan ve oynadığı filmlerde ”Tecavüzcü Coşkun” lakabı ile bilinen Coşkun Göğen için kritik ameliyat kararı alındı.

Çok riskli bir ameliyata girecek olan oyuncu, aynı zamanda da ameliyata yine de sempatik bir şekilde yaklaşarak ”Yaş 73 hadi hayırlısı olsun.” dedi.

Aslında Tanıtıma Gitmiş

Coşkun Göğen aslında tanıtım maksadıyla hastaneye gitmiş. Özel hastanede, gelmişken bir de check up yaptıran, Göğen’de, kalp damarları konusunda tıkanıklık olduğu ve hemen müdahale edilmesi gerekliliği ortaya çıktı. Bunun üzerine, konulan teşhis üzerine hemen müdahale için kabul eden ve doktorların önerisini dikkate alan başarılı sanatçı, bir anda paniklediğini ama, hemen doktorların tavsiyesini kabul ettiğini dile getirdi.

Ameliyat Kısa Sürmeyecek

Coşkun Göğen bu ameliyatın aslında hiç hesapta olmadığı ve tahmin etmediği bir durum olduğunu dile getirirken, aslında başarılı oyuncunun kalbe gitmekte olan en büyük damar olarak bilinen aort damarında bir şişme olduğu ve bu ameliyatın kısa sürmeyeceğini dile getirdi. Tahmini olarak 6 saat sürecek bir müdahale için masaya yatacağını dile getiren Göğen, gerçekten de düşünmediği aynı zamanda da yaşı gereği kendisi için çok zor bir ameliyat olacağını tekrar dile getirdi. ”Kendimi doktorlara emanet edeceğim.” diye ekleyen Göğen’in tedirginliği de gözlerinden okunuyordu. Başarılı sanatçıyı hastanede ziyarete gelen arkadaşları da Göğen’in yanında olduklarını ve yalnız olmadığını göstermiş oldular. Geçmiş olsun dileklerini ileten arkadaşları ”Önceden de anjiyo olmuştu. Panik olacak bir durum yok. Coşkun iyi olacak ve hayatına devam edecek. Bizler ona güveniyoruz.” diye konuştu. Bu arada Peker Açıkalın da, Göğen’e ve onun hayat enerjisine inancınız dile getirirken, aynı zamanda da Kaleci Yaşar, Engin Evin, Kartal Kaan, sanatçıyı hastanede yalnız bırakmadılar.

Aort Anevrizması Hastalığı

Sanatçı Coşkun Göğen’in ameliyatı Aort anevrizması sebebiyle gerçekleşecek. Vücutta bulunan en büyük damar olan Aort, kalpten direkt olarak çıkıyor ve tüm organlara da temiz kanın ulaşımını sağlıyor. Bu bir çeşit ana hat olarak çalışıyor. Ancak, ani büyüme ya da küçülme durumları vücudun yapısına göre, fazla olduğu zaman sıkıntı ortaya çıkıyor. Bu aynı zamanda da çeşitli sebeplerle olabiliyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?