En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Cumali Ceber 2 Bu Yaz Vizyonda Sitemizde

08 Oca 2018
ozgur

cumali

Cumali Ceber 2
8 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek olan film daha önceden Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filminin devam filmi olacak. Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi sinema sahnesinde ve daha sonra internet ortamında binlerce kişi tarafından izlendi ve büyük bir beğeni kazandı. Cumali Ceber: Allah Seni Alsın gibi Cumali Ceber 2 filminin de bir çok komedi izleyicisi tarafından beğenileceği sanılıyor. Cumali Ceber 2 filmi oyuncuları tam olarak açıklık kazanmasa da Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filminde rol paylaşan Halil Söyletmez, Serkan Şengül ve Ferhat Göçer’in filmde yine rol alması bekleniyor. Komedi filmleri arasında yer alan bu filmin içeriğindeki konu takibi de birinci filmin konusu gibi olacak.

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filminde emekli olmasına bir gün kala patronunu döven Cumali bu sıkıntı ile baş etmeye çalışırken çocuklarının da kumar borcu olduğunu öğrenmiştir. Çocuklarına çok büyük bir öfke duyarak onları okuldan almaya karar verir. Fakat bu kararı verdikten sonra şansları yaver gider ve kendilerini çok şık bir otelde tatil yaparken bulurlar. Tatilde müşterilerden bir bayana aşık olan Cumali bu mutluluğu oteli cümbüş alanına çevirerek kutlar. Otelin bu süreçte denetimden geçmesi yine her zamanki gibi Cumali’yi zor durumda bırakır. Filmin içeriğindeki konular birbirini takip eden ve ustalıkla oluşturulmuş sahnelerden oluşuyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?