En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Deliha 2 Full HD Nereden İzleyebilirim Vizyon Tarihi

24 Kas 2017
ozgur

Deliha 2 Filmi Ne Zaman Nereden İzlenecek

Daha önceden birinci filmi yapılmış olan Deliha filminin devam filmi olan Deliha 2 19 Ocak 2018 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Yönetmen koltuğunda filmin başrol oyuncusu da olan Gupse Özay yer alırken film yine birinci film gibi komedi dalında seyirci ile buluşacak. Barış Arduç ile birinci Deliha filminde tanışarak sevgili olan Gupse Özay bu filmde beraber rol almayacaklarını kendisi ile birlikte bir televizyon kanalının yaptığı bir röportajda dile getirdi. Gupse Özay sevgilisi olan Barış Arduç’un rol almış olduğu çekimleri biten Mutluluk Zamanı filminin kalasına katılarak Deliha 2 filmi için aldığı 23 kilonun nedenlerini de anlattı.

Deliha 2 Filminin Konusu

Deliha filminin birincisinin çekildiği 2015 yılında film vizyona girdikten sonra bir çok kişi tarafından seyredilmiş ve beğenilmişti. Gupse Özay bu filmin sinemada iyi bir gişe yapması ile birlikte 2018 yılında filmin bir ikincisinin sinema sahnesine taşınacağını bildirmişti. Filmin birincisinde konunun aşk olması ve (Deliha) Gupse Özay ile (Sinan) Barış Arduç’un birbirlerini yanlış anlamalarından dolayı arada kalan Sinan’ın kardeşi ile daha sonradan evlenen Deliha filmin sonunda güzel bir düğün ile birlikte mutlu bir yuva kurmuştu. Filmin ikincisinde ise Zeliha’nın tamamen kariyeri üzerine konulmuş olan filmin konusu aşçılık ile alakalı bir atılım yapmak ister ve bir restoran açar. Bir müddet sonra açtığı restoranda işler Zeliha’nın istediği gibi gitmemeye başlar. Sizler bu haberin detaylarını okurken deliha ve kadrosu filmin yayınlanma tarihi bekliyor. Bizler ise sizleri bilgilendirip en yakın sürede online olarak izlenebilecek seçeneklerle burada olacağız. filmizlez.com adresi 2018 yılında yep yeni kadrosu ve gelecek vizyon filmleriyle hizmet verecektir.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?