En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Vizyonda Detaylar

09 Kas 2017
ozgur


Dünyanın En Güzel Kokusu 2
3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Mustafa Uğur Yazıcıoğlu yaptı. Film romantik bir drama filmi olarak sinema sahnesine taşınıyor.
Filmin başrollerinde Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Bertemsu Özdemir, Burak Altay, Ege Aydan, Esra Ruşan gibi isimler rol paylaşıyor. Filmde garip bir aşk hikayesinin anlatıldığı ve filmin seyirler tarafından beğenileceği sanılıyor. Kasım ayı filmleri arasında yer alan Dünyanın En Güzel Kokusu filmi daha önceden 12 Şubat 2016 da 1 saat 31 dakikalık bir film ile sinema sahnesine taşınmıştı. Devam filmi olması hasebi ile konusunun da devam filminde birinci filmi takip ettiği sanılıyor.

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filminin Konusu
Hakan evlilik kurumunun aşkı tükettiğine inanan ve sürekli farklı kızlarla aşk hayatı yaşayan birisidir. bir şarkı sözü yazarı olan Hakan, en yakın arkadaşı ve zor gün dostu olan Derya çocuk özlemi içinde oldukları için bir gün evlenerek bir çocuk sahibi olmak için sözleşirler. Çocuk sahibi olduktan sonra hayatlarına birer arkadaş olarak devam edecek ve kimse kimseye yaşantısı hakkında hesap sormayacaktır. Fakat tüm yapılan anlaşmaların daha sonra boşa çıktığını görürler maalesef evdeki hesap çarşıya uymamıştır.
Bir çok dizide ve filmde izlemiş olduğumuz Rıza Kocaoğlu film eleştirmenlerine göre bu filmde oldukça iyi bir performans sergiliyor. İzlenmeye değer filmler arasında yer alan Dünyanın En Güzel Kokusu 2. Filmi ile 3 Kasımda sinema sahnelerinde izlenebilecek.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?