dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Haluk Bilginerin Yeni Filmi Shelter

06 Eyl 2017
ozgur

Usta Oyuncu Haluk Bilginer’in Filminden İlk Kareler

Usta oyuncu Haluk Bilginer’in oynadığı Shelter filminden ilk kareler yayınlandı. İsrail’li yönetmen Eran Riklis’in yönetip, başrollerini, Haluk Bilginer, Golshifteh Farahani ve Neta Riskin’in paylaşmış olduğu film, gerçekten de bomba gibi geldiğini ilk kareleriyle de ispat ediyor.

Shelter Filminin Konusu

Film ile ilgili olarak uzun zamandır çalışmalar devam ederken, tür olarak aksiyon ve gerilim türünde bir film bizleri bekliyor. Bu arada filmin çoğu çekimlerinin de kapalı alanda geçmiş olduğunu biliyoruz. Özellikle yayınlanan ilk karelerde Haluk Bilginer çok ön plana çıkarılmış. Ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu zaten biliyoruz.

Haluk Bilginer başrolünde olduğu Shelter filminde aynı zamanda da Neta Riskin ile Golshifteh Farahani de görev alıyorlar ve başrolleri paylaşıyorlar.

Filmin konusu gereğince, Almanya’da yaşayan bir Mossa ajanı vardır. Bu Mossad ajanının muhbiri ise, bir Lübnan’lıdır. Koruma görevi sırasında neler yaşandığının anlatıldığı filmde çok enteresan sahneler olduğu söyleniyor.

Daha önce, Zeytin, Suriyeli Gelin gibi filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan İsrailli yönetmen Eran Riklis de, bu film ile ilgili paylaşmış olduğu görüşünde filmin çok iyi bir başarı sağlayacağından emin olduğunu söylerken, bir çok medeniyet adına da önemli bir hamle olarak değerlendirilebileceğini dile getirdi. Konu ile oyuncuları ile harika bir gösterim olacağına inanılan film ilk olarak İsrail’de 6 Eylül 2017’den itibaren gösterimde olacak. Türkiye ile ilgili olarak gösterim tarihi henüz netleşmiş değil.Etiketler

:
  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?