dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

İlk Öpücük Filminin Fragmanı Yayınlandı

19 Eyl 2017
ozgur

Türk Yapımı Harika Aşk Filminin Fragmanı Yayınlandı

Türk sinemasının vazgeçilmezlerinden birisi aşk filmleri kategorisidir. Özellikle bayan izleyici kitlesi ile genç sinema severler bu filme bayılacaktır.

Ekranlardan tanışık olduğumuz isimlerden Murat Yıldırım ve Özge Gürel’in başrolü paylaştığı gözlemlenmektedir. Kategori olarak romantik komedi gibi gözükebilir ancak bildiğiniz aşk dolu dakikalar mevcuttur.

Yapımının tamamlanmasının ardından kısa zaman önce fragman yayınlanmıştır, izleyip konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazla detay vermek gerekirse uzun soluklu ilişki yaşamaktan ve kızların peşinden koşmaktan bıkan Hakan geçirdiği felaket trafik kazası sonucu yarım felç bilinçsizce gezen Bahar arasında ki aşk fırtınası anlatılmaktadır. Hastalığı nedeniyle her gün gözlerini açar açmaz etrafını tanıyamayan sevgilisine kendisini tanıtmak için elinden gelen bir erkeğin hazin hikayesidir, 20 Ekim 2017 günü vizyonlarda buluşabilirsiniz keyifli seyirler şimdiden.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?