En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Jumanji Vahşi Orman Filmi Burada Full İzlenir

23 Kas 2017
ozgur


Jumanji: Vahsi Orman
29 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan film, macera, fantastik ve aile dalında. 2017 Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmin yönetmen koltuğunda; Jake Kasdan oturuyor. Filmin başrollerini Dwayne Johnson,   Jack Black, Karen Gillan,  Kevin Hart ve  Bobby Cannavale paylaşıyor. filmin senaryosu ise birkaç ünlü senarist tarafından yazılmış durumda. Bu senaristler Jeff Pinkner,  Zach Helm,  Chris McKenna ve Scott Rosenberg isimli senaristler. Filmin yapımcılığını ise Matthew Tolmach veTed Field üstleniyor.
Filmin sıra dışı konusu ile 29 Aralık 2017 tarihinde tüm Türkiye’de vizyona girdikten sonra bir çok seyirci tarafından izlenileceği sanılıyor. Fantastik yapısı olan filmler her zaman gençler tarafından tercih edilirken bu filmin oyuncularının ustalığı ve bir çok film içindeki efekt sebebi ile bir çok yetişkin tarafından da izlenileceği sanılıyor.

Jumanji: Vahsi Orman Filminin Konusu
1995 yılında yapılmış olan Jumanhi filminin devam filmi olan bu filmin konusu içeriğinde de 95 yılındaki konunun devamı işleniyor. Dört kişiden oluşan bir arkadaş grubu özel güçlere büründürülerek avatarlara dönüştürülür. Jumanji’nin tehlikeli dünyasında mahsur kalan bu dört arkadaş büyük bir maceraya atılırlar. Sürükleyici konusu ile Jumanji bir çok kişi tarafından 95 yılında da sinema sahnelerinde seyredilmiş ve çok kişi tarafından sevilmişti. Filmin yönetmenleri ve yapımcıları bu filmin hazırlığına üç yıl önceden başladıklarını bildirirken filmin konusu oldukça dikkat çekici bulunuyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?