dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Kaybedenler Kulübü Yolda Vizyon Tarihi

17 Eyl 2017
ozgur

Kaybedenler Kulübü Yolda İsimli İkinci Filmi Yayınlanacak

Birinci filmi de harikalar yaratan Nejat İşler ve Yiğit Özşener adeta özelllikle bayanları ekran başına kilitledi.

2011 yılının son yarısında vizyonda olan izlenme rekorlarını parçalayan bir sinema filmiydi. Vizyon tarihinden bitimine kadar olan bölümde ise 486 bin 690 bilet satışı yaparak hasılatı kasasına indiren ekip büyük bir gelir elde ederek ikinci bölümün planlarını kurmaya başlamıştı.

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinin dar sokaklarında bazılarımızın rastladığı salaş ve bir çok türden kitap barındıran kitap evlerini görüp incelemeyen yoktur. Kaan’ın etkili arşivi ile Mete’nin plak ile tarihi eser merakı birleşince karşımıza garip bir ikili çıkmış oluyor. Ardından bunu insanlara hoş bir biçimde yansıtmak isterken radyonun kapılarını aralayacaklardır. Bu sunum onlara yıllarca para kazandırmanın yanı sıra fenomen hale getirerek insanlarımıza adeta ilaç etkisi yaratacaklardır.

Kaybedenler Kulübü Yolda ekibinden bazı değişiklikler olmuş gibi Mehmet Ada Öztekin yönetmen koltuğunda gözükmektedir. Nejat İşler’in rol aldığı diğer film ve dizilerden de farklı farklı isimleri görmek mümkün olacaktır. TMC Film yapımı üstlenmiş fakat bakalım kalitesi bizleri tatmin edebilecek mi diyelim.

İşte Vizyon Tarihi

İkilinin kendi benimsemiş oldukları çaresizlik olan yalnızlığı sanki çözebilmiş görünürken çözemedikleri ortadadır. Bunun çözülmediği belliyken bir de radyo da insanlara çare olmaya çalışıyorlar. Adeta sisteme karşılık veren, büyük isyancıların fan kitlesi oldukça yüksektir. Beyaz perdeye yansıtılan garip hikayenin çekimleri önümüzdeki ay başlıyor. 16 Mart 2018 günü vizyona girerek galasının yapılacağı konusunda iyi bir bilgi almış bulunmaktayız.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?