En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Ketenpere 2017 Vizyona Girdi Fragmanı İzleyin

10 Kas 2017
ozgur

Ketenpere
Ketenpere 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek olan Ketenpere sinema filmi komedi türünde sinema sahnesine taşınıyor. Kamil Çetin yönetmenliğinde çekilen filmin başrollerinde Şafak Sezer,  Hakan Ural,  Mehmet Esen,  Elif Erol ve  Orhan Aydın oynuyor. Bir çok filmden tanımış olduğumuz Şafak Sezer komedinin üstatlarından olarak sayılırken filmin fragmanı bile internet üzerinden seyredilenler tarafından tam not almış bulunuyor.

Ketenpere Filminin Konusu
Sinema sahneleri ile haşır neşir olan Kalender (Şafak Sezer) figüranların ekip başıdır. Dizilerde küçük roller de alan ve yıllardan beri aynı işi yapmaktan sıkılan Kalender; bir çok ünlü isimin arkasından koşturmakla hayatını geçirdiğinin farkına varır. Ve bu işe bir ara vererek sinema işi ile başka işlerin arasında bağlantı kurmaya karar verir. Filmin içeriğinde hem sonsuz güldürü, hem de silahlı çatışmaların olduğu bilinirken filmin konusunun biraz sıra dışı güldürürken düşündüren bir konuya sahip olduğu görülüyor.
Ketenpere filminden önce bir çok kaliteli komedi filmine imza atan Şafak Sezer; Kolpaçine film serisi, G. D. O kara kedi, kutsal damacana, G.O.R.A, Kadri’nin Götürdüğü Yer, Vizontele, Maskeli Beşler Irak, Maskeli Beşler İntikam, Bir Baba Hindu, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Hababam Sınıfı Merhaba, Hababam Sınıfı Askerde, Rus Gelin, Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Memlekette Demokrasi Var, Oyunbozan, Bu Film Bitmez, Altın Kafes Ve Simbiyotik filmlerinde rol aldı.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?