dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Korku Kayıtları 6 Ekim’de Vizyona Giriyor

19 Eyl 2017
ozgur

Korku Kayıtları 6 Ekim’de Beyaz Perdeye Geliyor

Korku filmlerinin usta ekibinden yine sizleri korkuya boğacak Korku Kayıtları; Korku Seansı ve Annabelle’nin yapımcısından geliyor. Şimdilik türkçe altyazılı fragman yayınlandı, yaşanmış olaylardan yola çıkarak çekilen film sizleri bekliyor.

Corneliu Ulici, Javier Botet, Sophie Cookson gibi önemli aktörler sizleri korkutmaya yetecek mi bilemiyoruz ancak öyle sahneler hazırlanmış ki şaşırmamak elde değildir. Film de 2000’li yıllarda ülkemiz sınırlarına yakın olan Romanya’da geçen acılı bir hikaye önemsenmiştir.

Bu sıra dışı olaylar dizisinde Tanacu şeytan çıkarma ayini işini biraz abartınca işler kopma noktasına gelmektedir. Ardından Ortodoksların kilisesini hedef alırlar, bu manastırda beyin fonksiyonları zayıf olan Irina Cornici Daniel Petre Corogeanu tarafından insafsızca katledilir. Daha sonrasında bu olay romanya basını olsun, dünya basını olsun geniş sayfalarca yer edinmiştir. Çıkarıldıkları mahkemece tutuklanan insanlık dışı 4 kişi yaptıkları suçun cezasını çekmiştir. Bir kütüphane de kitapları karıştırırken denk gelinen filmi Hayes kardeşlerin araştırmacı ve yazarlığına borçluyuz. Beyaz perdeye taşımak istedikleri harika film 6 Ekim’de tüm Türkiye’de vizyonda olacaktır.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?