dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Kurtlar Vadisi Sevenler Vatan Filmi Gelecek

20 Eyl 2017
ozgur

Kurtlar Vadisi Sevenler Vatan Eylül’de Geliyor

29 Eylül 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen Kurtlar Vadisi Vatan Filmi’ni tüm Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu seyircileri dört gözle bekliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Vatan filminde konu aksiyon, macera, casusluk, suç ve politik olarak işlenirken filmin yönetmenliğini Serdar Akar yapıyor. Filmin başrollerini Necati Yaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Sinem Öztürk ve Nezih Işıtan paylaşıyor. Seslendirme sanatçısı Umut Tabak da seslendirmede yer alıyor.
Filmin senaryosu; Necati Şaşmaz, Alper Erze, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca tarafından kaleme alındı. Filmin yapımcılığını ise uzun süre televizyon sahnelerinde kalan Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinin de yapımcılığını yapan PANA film üstlendi.

Kurtlar Vadisi Vatan Filminin Konusu

Senaryo tamamen 2016 yılının 15 Temmuzunda ülkemizin başına gelen felaketin işlendiği konuları ele alıyor. Yani filmde bol aksiyon ve politika yer alıyor. Daha önceden Kurtlar Vadisi Filistin ve Kurtlar Vadisi Irak filmi Necati Şaşmaz’ın başrolünü oynadığı ve bir çok seyirciyi sinema sahnelerine toplana bir film olmuştu. Kurtlar Vadisi Vatan da uzun bir süreden beri sahnelerde olmayan Necati Şaşmaz’ın özlemle beklendiği bu günlerde bir çok seyirciyi sinema sahnelerine toplayacağı düşünülüyor.
Antalya Korkuteli’nde yapılan filmin çekimleri esnasında Necati Şaşmaz ile yapılan bir röportaj sürecinde, Şaşmaz “Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu seyircilerinin bu filmi dört gözle ve heyecan içinde beklediğini biliyoruz.” Diyerek tüm Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu seyircilerini sinema salonlarına çağırdı.

Kurtlar Vadisi Ve Kurtlar Vadisi Pusu

Çok uzun bir süre 10 yıl kadar televizyon sahnesinden inmeyerek bir çok bölümü yayınlanan Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde aksiyon, macera, suç ve casusluk filmi severler ekran başına kilitleniyordu. Dizi uzun süre Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline geldi. En çok diziler arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oyuncu kadrosu Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Adnan Erdoğan, Emin Olcay ve Görkem Sevindik oldu. Sevilen dizi ne zaman geriye döner bilinmez ama döneceği hakkında bir çok söylentinin olduğu da biliniyor.

  • Yorumlar
  • Yorumlar (1)