dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Luke Cage 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

25 Eyl 2017
ozgur

Luke Cage Yeni Sezon Dizisi Hakkında

Birinci sezonu soluksuz bir şekilde bir çok kişi tarafından dünya ülkelerinde ve Türkiye’de izlenen Luke Cage dizisinin ikinci sezonu da Luke Cage seyircileri tarafından dört gözle bekleniyor. Fantastik ve aksiyon içerikli olan dizi Amerika Birleşik Devletleri yapımı, her bölümü 50 dakika civarında süren bu diziyi aksiyon ve fantastik film severler izliyor. Dizinin başrollerini Mike Colter, Mahershala Ali, Simone Missick, Theo Rossi ve Alfre Woodard paylaşıyor.
Dizide Mike Colter Luke Cage rolünde oynuyor. Mahershala Ali Cornell “Cottonmouth” Stokes rolünde oynuyor, Simone Missick Misty Knight rolünde oynuyor, Theo Rossi Shades rolünde oynuyor ve Alfre Woodard Mariah Dillard rolünde oynuyor. Kaliteli oyuncukları sayesinde dizinin izlenme notları bir anda yükseldi. Birinci sezonu biten dizinin bir çok aksiyon sever, macera sever ve fantastik dizi severler tarafından beklendiği biliniyor.

Luke Cage Dizisinin Konusu Nedir?

Mike Colter (Luke Cage) bir yanlış anlama yüzünden hapishaneye girmiş ve hapishanede geçirmiş olduğu süreçte üzerinde bir çok deneyler uygulanması sonucunda her türlü sıcaklığa ve darbeye dayanıklı bir deriye sahip olur. Bu insan üstü güçleri kullanmamak için elinden geleni yapmaya çalışan Luke Cage, yalnızlığı tercih eder. Yalnızlığı seçtiğinde bir berber dükkanında paspas yapmaya başlayan Luke Cage, süper bir insan gücünde olduğundan dolayı çevresindeki kötülük bir türlü onun peşini bırakmaz. Mike Colter (Luke Cage) seyircilerini yüksek performanslı bir aksiyon dizisinin içine çekiyor. 2. Sezonun başlaması için onay verilmemesine rağmen yine de gelecek günlerde yeni bir açıklanmanın yapılması bekleniyor.

Tahminen Ekim ayı içinde yayına başlayacağı düşünülen diziye başka bir oyuncunun katılıp katılmayacağı da dizinin bilinmeyenleri arasına girdi.
Yabancı diziler ülkemizde bir çok kişi tarafından izlenme rekorları kırıyor. Bir çok kişinin Türkçe dizilere tercih ettiği bu dizilerin her kesimden seyircisi bulunuyor. Dizilerin konularının hiç birinin birbirine benzememesi de yabancı dizi hayranlarını çokça sevindiriyor. Diziler içinde en fazla tercih edilen aksiyon ve macera dizileri olsa da komedi ve fantastik yabancı dizilerin de bir çok izleyici kitlesi bulunuyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?