dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Maze Runner: The Death Cure 3 Filmi Hakkında Detaylar

27 Eyl 2017
ozgur

Maze Runner: The Death Cure 3 Filmi Hakkında
Bilim kurgu, gerilim, macera, aksiyon konularının tümünün işlendiği Maze Runner: The Death Cure 3 filmi diğer ismi The Maze Runner 3 filmin başrollerinde Kaya Scodelario,  Walton Goggins, Dylan O’Brien,   Nathalie Emmanuel ve  Katherine McNamara oynuyor. Senaryo  T.S. Nowlin ve James Dashner  kaleminden ve yapımcılığını da Marty Bowen ve Wyck Godfrey  yaptı.
Türkçe ismi Labirent: Son İsyan olan film 26 Ocak 2018 tarihinde seyirci ile buluşacak. Bir çok kişinin Maze Runner: The Death Cure filminin karmaşık hikayesini sinema salonlarına izlemeye gideceği sanılıyor. Daha önce 2014 ve 2015 yıllarında iki film ile seyirci karşısına çıkan Maze Runner: The Death Cure seyirciden tam not almıştı. Daha sonra üçüncüsünün yapılmasına karar verildi ve kısa sürede tüm çekimlerin bittiği kamuoyuyla paylaşıldı.

Filmin aslında 2017 Şubat ayında gösterime girmesi bekleniyordu. Fakat Dylan O’Brien rahatsızlığından dolayı filmin ertelenmesine karar verildi. Serinin diğer filmlerinin çok iyi hasılat yapması devamının gelip gelemeyeceğinin bilgisini bize vermese de yine usta oyuncuların filmini bir çok kişi bekleyecek gibi görünüyor. Genç yaşına rağmen bir çok filmde rol almış olan Kaya Scodelario daha önce; Skins Season 6, Aşk Şimdi, The King’s Daughter, Southcliffe, Ölüm Kalım Evi, Bir Garip Emanuel, Twenty8k ve Skins Sezon 7 filmlerinde oynadı.

Maze Runner: The Death Cure 3 Konusu

Bir labirent hikayesi yer alan filmde Thomas ve arkadaşları bu labirentten kurtulmaya çalışır ve sonunda başarırlar. Daha sonra bir tesise hapsolurlar ve buradan da kaçmayı başarırlar. Acımasız bir organizasyon olan ve dünyayı elinde tutan W.I.C.K.E.D.’e direnç gösteren grup, Right Hand’la bir araya gelmeyi ve onunla görüşebilmeyi başarmışlardır. Fakat Teresa’nın ihanetinin sonucunda grup kendisini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı büyük bir mücadele içine girmiş bulur, bu mücadele esnasında Minho’nun kendilerini yakalamak isteyen organizasyon tarafından yakalanmasına engel olamamışlardır. Minho’yu derhal kurtarabilmek için yola koyulan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşerler. Arkadaşlarının ve kendilerinin kurtuluşunu sağlayarak kaderini değiştirmek isterken bir yandan da dünyanın kaderini değiştirmeye çalışırlar.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?