En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Oha Diyorum 2017 Konusu ve Tüm Detaylar

15 Kas 2017
ozgur


OHA Diyorum
Başrollerini, Mert Kardeş, Melih Abuaf, Fırat Sobutay, Alper Rende, Bahar Şahin, Egemen Sancak, Zeliha Gümüş, Begüm Çağla, Sezgi Sobutay Ve Sıla Erkan’ın paylaştığı Oha Diyorum filminin yönetmenliğini Ersan Özer gerçekleştirmiş. Filmin sahnelerinin bir çok komedi içermesi filmin bir çok kişi tarafından sinema sahnelerinde izlenileceğinin işaretini veriyor. Film 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin fragmanı internet üzerinden binlerce kişi tarafından izlenip beğenilirken filme gidecek olanların fragman üzerinden konusunun beğenildiği de düşünülüyor.
OHA Diyorum Film Konusu Hakkında
Fırat’ın arabası çalınır, araba çalındıktan bir müddet sonra Fırat arabada bulunan ve araba hırsızları ile birlikte giden ve kızının tüm fotoğraflarının bulunmuş bir hard diskin varlığını hatırlar. Fırat bir telaş içinde yanına arkadaşları Melih ve Alper’i de alarak hard diski bulmak için hırsızların peşine düşer. Hard diski bulmak için maceralı bir yolculuğa çıktığını sonradan fark eden Fırat ve arkadaşları bir çok olayla karşılaşacak ve bir çok hareketli sahne seyirciye sunulacaktır.
Ersan Özer Oha Diyorum filminden önce Siccin İsimli bir filme daha imza atmıştı. Korku filmlerinin sayılı filmleri arasında olan Siccin sinema sahnelerinde bir çok kişi tarafından izlenilmişti. Fırat Sabutay daha öncesinde Sabit Kanca isimli bir film ile sinema sahnelerinde boy göstermişti. Bu yıl vizyona girecek olan Yol Arkadaşım filminde de rol alan Bahar Şahin’i aslında iyi bir dizi oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Yorumlar (1)