En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Oyun Bozan Ralph 2 Türkçe 720p Çocuk Filmi

26 Eyl 2017
ozgur

Wreck-It Ralph 2 – Oyun Bozan Ralph 2 Yine Vizyonda

Ülkemizde ve dünyada animasyon filmler hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından çok sevilmeye başlandı. Çocukları ile sinema salonlarını dolduran ebeveynler tarafından seyredilen filmler arasında çok sevilen Oyun Bozan Ralph filmi de bulunuyor. Filmin daha önceden bir yapımının daha olması bu filmi izleyenler tarafından ikincisinin de büyük bir merakla beklenmesine sebep oluyor. Filmin daha önceden bilgisayar oyunları da yapılmıştı. Film hakkında bilgisi olanların daha iyi oyuna konsantre olması filmin sıklıkla ve milyonlarca kişi tarafından oynanmasını sağladı.
Wreck-It Ralph – Oyun Bozan Ralph filmini izleyenler filmin ikincisinin çıkmasını büyük bir merakla beklerken film yapımcıları tarafından 2018 yılı ortalarında filmin vizyona girme ihtimalinin olduğu söylendi. Fakat bu bile çok net bir bilgi olarak görülmüyor.

Animasyon Filmler Burada

Dünyada bir çok ülke tarafından yapılan animasyon filmler diğer filmlere nazaran hem maliyeti yüksek hem de zaman açısından çok daha uzun bir süreçte çıkartılması gerekiyor. Seslendirmelerinin de çok iyi yapılması gereken bu filmler dünyada en çok beğenilen film türleri arasına girdi bile. Her yıl mutlaka birkaç tanesinin vizyona girmesi de hem ebeveynleri hem de çocukları çok sevindiriyor. Bazı animasyon filmler sadece yetişkinler için olurken bazıları ise hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından izlenilebiliyor.

2018 Yılında Vizyona Girecek Animasyon Filmler

Wreck-It Ralph 2 – Oyun Bozan Ralph 2 tam olarak hangi tarihte vizyona girer bilinmez ama, 2018 yılı itibari ile bir çok animasyon film meraklıları ile buluşacak. Bu filmlerden en fazla beklenen filmler arasında daha önceden iki filmi daha yapılmış otel Transilvanya 3 ve daha önceden üç filmi daha yapılmış Madagaskar 4 filmi yer alıyor.
Bir çok kişi tarafından beğeni toplayan İnanılmaz Aile animasyon filminin de 2018 tarihi itibari ile 2. Filmi vizyona giriyor. Eraly Man, How the Grinch Stole, Gigantic, Jungle Book: Origins ve Duck Duck Goose animasyon filmlerinin de 2018 itibari ile animasyon severler için vizyona girmesi bekleniyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?