dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Pasifik Savaşları 2 Ne Zaman – Konusu – Tek Parça

27 Eyl 2017
ozgur

Pasific Rim 2 – Pasifik Savaşları 2 Filmi Hakkında
23 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Steven S. DeKnight yapıyor. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin içeriğinde; bilimkurgu, macera ve aksiyon konuları ele alınıyor. Başrollerini Jake Pentecost rolüyle John Boyega, Amara rolü ile Cailee Spaeny, Hannibal Chau rolü ile Ron Perlman, Nate Lambert rolü ile Scott Eastwood, Herc Hansen rolü ile Max Martini, Liwen Shao rolü ile Jing Tian, Ilya rolü ile Levi Meaden ve Suresh rolü ile Karan Brar filmde oynuyor. Filme destek veren diğer oyuncular ise Charlie Day, Burn Gorman, Adria Arjona, Mackenyu, Zhang Jin, Lily Ji ve Rinko Kikuchi olarak biliniyor.

Pasific Rim 2 – Pasifik Savaşları 2 Filmi Konusu

Fantastik film hayranlarının 2013 yılında bir çok kez izlediği Pasifik Savaşları 1 Filminin devamı olan bu film içeriğinde insanoğlunun yok olma tehlikesi ile karşı karşıla kalması ve bir de buna eklenen denizin altından insanları yok etmeye gelen Kaiju adlı yaratıklarla mücadele etmeleri konusu yer buluyor. Daha önceden görülmemiş dehşet verici varlıklar dünyanın her tarafında insanlara ait olan temel kaynakları harap ediyor ve insanları ve hayvanları hızlı bir şekilde yok etmeye başlıyor.
Bu soruna çare bulamayan insanlar ise en sonunda Jaeger isimli devasa robatları üreterek bu robotlar ile denizden gelen dehşet verici varlıkları durdurmaya çalışıyorlar. Kaiju isimli yaratıkla mücadelede tüm talimatı iki tane pilottan alan insan üretimi Jaeger robotlar beyin gücü ile çalışıyor ve çok güçlü robotlar olarak biliniyor.

Daha sonrasında bu felakette üretilen robotların da çözemeyeceği bir çok sorunun varlığı ile dünya halkı yenilmişliği kabul ediyor. Fakat tüm çarelerin tükendiği zannedilirken ortaya çıkan eski bir pilot kendi stratejileri ile insanlığı kurtarmaya çalışıyor ve tüm insanlığın bir anda umudu oluyor. 2013 yılında vizyona giren Pasifik Savaşları bir çok bilimkurgu seven kişiyi sinema sahnelerine topladı. 23 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek olan Pasifik Savaşları da konu itibari ile bilimkurgu severlerin beğenisine sunulacak.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?