dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Recep İvedik 6 Vizyon Tarihi ve Tüm Detaylar

10 Eyl 2017
ozgur

Recep İvedik 6 Çok Yakında Hazırlıklar Başladı !

Recep İvedik severler müthiş haberi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Komedi sevenlerin hayranlıkla takip ettiği Recep İvedik serisinin 6. parçası için hazırlıklara start verildi.

Türkiye’nin ve Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızın neredeyse izlemekten bıkmadığı yeni nesil karakter ivedik haberlere göre filmin 2019 yılında vizyonda olacağı açıklandı.

Macera ve komedi dolu dakikalar için gün sayan Şahan Gökbahar ailesi ve tatlı çocuğu ile sosyal medya fenomeni olmuş durumda. Tabi ki çekilmler için vakit ayırdığını biliyoruz. Yine önce ki serilerde olduğu gibi çekimini aynı kadro devam ettiriyor yönetmen Togan Gökbahar iş başında olacaktır. Soruları yanıtlayan Togan; senaryo yazımının devam ettiğini üç farklı senaryonun akıllarında bulunduğunu ve en uygun olanı seçerek devam edeceklerini belirtti.

Togan öte yandan 2019 yılının hangi ayında yayınlanacağı sorularını yanıtsız bırakırken yüksek ihtimaller Ocak-Şubat ayı gibi piyasaya sürüleceğini de sinyallerini verdi. Arif v 216 ile çakışmaması için bu tarihin belirleneceği düşünülse de iki filmin birbirinden farklı özellikleri var. Şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?