dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Red Sparrow – Kızıl Serçe 2018’de Vizyon Tarihi – Konusu

26 Eyl 2017
ozgur

Red Sparrow – Kızıl Serçe Filmi Konusu Yayın Tarihi

2 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Francis Lawrence yapıyor. Bir çok ünlü oyuncunun bir araya geldiği filmde; Jennifer Lawrence Dominika Egorova rolünde, Joe Edgerton Nathaniel Nash rolünde, Mathias Schoenaerts Vanya Egorov rolünde, Mary – Louse Parker Stephanie Boucher rolünde, Jeremy Irons Korchnoi rolünde Ciaran Hinds ise Zyugonov rolünde yer alıyor. Charlotta Rampling ve Thakla Reuten de filmde rol alan oyunculardan.
Gerilim ve casusluk severler için sinema salonlarına gelecek olan filmi bir çok casus filmi seven kişinin beklediğini söyleyebiliriz. Filmin içeriğinde kullanılan efektlerin de filmin kalitesine kalite kattığı film eleştirmenleri tarafından söylenenler arasında.
Red Sparrow – Kızıl Serçe Filmi Konusu Nedir?
Bir çok kişinin sabırsızlıkla vizyona girmesini beklediği film gelecek yılın Mart ayında vizyonda olacak. Filmin içeriğinde anlatılan konu; Rus Güvenlik servisinde çalışan Dominika Egorova sparrow olmak için eğitim alır. Dominika bu eğitim sayesinde tüm vücudunu bir silah gibi kullanmayı öğrenir fakat bu süreçte kişiliksizleştirme eğitimi de aldığı için benlik hissini sonuna kadar korumak zorundadır. Bununla mücadele eden Dominika Egorova’nın, ilk hedefi Rus İstihbarat alanında en ince ayrıntısıyla nüfusunu sağlamakta olan CIA yetkilisi olan Nate Nash ile görevlerinin kariyerini ve bağlılıklarını korumaya çalışırken bir aldatmaca içine düştüklerini anlarlar.

Jennifer Lawrence Hakkında

Red Sparrow – Kızıl Serçe Filmi fragmanı internet üzerinden yayınlanalıdan bu yana bir çok izleyici tarafından defalarca izlendi. Filmin başrolünde oynayan Amerikalı oyuncu Jennifer Lawrence oyunculuğu, senaristliği, yapımcılığı ve seslendirme sanatçısı olması ile tanınıyor. Ünlü oyuncu daha önce Açlık Oyunları, X – Men: Birinci Sınıf, Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak, Umut Işığım X – Men Geçmiş Günler Gelecek ve Düzenbaz filmlerinde oynadı.
Açlık Oyunları filminde büyük bir performans sergileyen Lawrence, 2012 yılında oynamış olduğu filmde Açlık Oyunları adı altında yapılan bir yarışmanın konusu ele alınıyor. İki film olarak sinemayla buluşan bu filmin ikinci filminde de aynı konu tekrar ele farklı yönleriyle alınıyor. Her iki film de vizyona girdiğinde iyi bir gişe hasılatı ile ayrıldı.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?