En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Sevda’nın Bahçesi Dizisi Yeni Sezonda Bizlerle

24 Eyl 2017
ozgur


Sevda’nın Bahçesi Türk Dizisi Hakkında

Kanal D’nin En Yeni Dizisi

Kanal D’nin yeni dizisi Sevdanın Bahçesi artık ekranlarda. Büyük bir seyirci kitlesine ulaşmayı bekleyen dizide; Emre Kınay Levent rolünde, Sibel Can Sevda rolünde, Baran Bölükbaşı Tolga rolünde, Alina Boz Defne rolünde, Begüm Kütük Aylin rolünde, Yasemin Öztürk Jale rolünde, Esra Kızıldoğan Ayşe rolünde, Berat Yenilmez Eray rolünde, Doğa Konakoğlu Ufuk rolünde, Melahat Abbasova Tatyana rolünde ve Haydar Köyel Nuri rolünde diziye can veriyor.
Ünlü oyuncuların bir konu üzerinde toplandığı bu dizi ile birlikte Sibel Can da sahnelere geri dönmüş bulunuyor. Sesi ve fiziği ile kendisine hayran bırakan Sibel Can dizi içinde çok kaliteli bir oyunculuk sergiliyor. Emre Kınay’da diziye büyük bir katkı sağlarken epeyce uzun zaman geçmesine rağmen İki Aile dizisi bu dizi karakterinde de Emre Kınay’a uyum sağlıyor.

Sevda’nın Bahçesi Dizisi Konusu

Sevda ve Levent birbirlerini büyük bir aşk ile severken boşanırlar. Aradan geçen 18 yıl içinde ayrıldıkları günün akşamında hamile olduğunu öğrenen Sevda’nın bir kızı bulunmaktadır. Levent’in bu kızdan haberi olmadığı gibi, kızı Defne’nin de Levent’in babası olduğundan haberi yoktur. Kader bu ki 18 yıl sonra Sevda ve Levent karşı karşıya gelirler. Seneler sonra karşı karşıla gelen ikiliyi çok zor günler beklemektedir.
Sibel Can ses sanatçılığı ile bilinmesine rağmen bir çok dizide ve filmde başrol oyunculuğu yaptı. Berivan, Kaldırım Çiçeği, Reyting Hamdi, Ahh İstanbul, Gülüm ve Saklambaç gibi dizilerde rol alan Sibel Can bu projelerde de iyi bir performans göstermişti.
Sevda’nın Bahçesi dizinde Levent karakteri ile rol alan Emre Kınay daha önceden bir çok dizi ve sinema filminde rol aldı. Büyük bir başarıya imza atan Emre Kınay; Yeditepe İstanbul, Güneşi Beklerken Baba, Bizimkiler, Güneşin Kızları Ölümüne Sevdalar, Yılan Hikayesi, İki Aile, Aile Reisi ve Dürüye’nin Güğümleri projelerinde iyi bir performans gösterdi. En fazla İki Aile dizisi ile ses getiren sanatçı bu dizide uzun süre İclal Aydın ile rol paylaştı. Dizide çocukları ile ilgili iyi bir aile babası rolündeydi.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?