dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Star Wars 8. Bölüm Sinema Severler Ekrana

21 Eyl 2017
ozgur

Star Wars 8. Bölüm 17 Aralık’ta Beyaz Perdeye Yansıyor
Çok uzun bir süreden beri dünya gündeminden düşmeyen Star Wars “Yıldız Savaşları” bilim kurgu severlerin merakla beklediği 8. Bölümü ile geliyor.

Filmin başrollerinde John Boyega, Daisy Ridley, Mark Hamill, Carrie Fisher, Laura Dern, Domhnall Gleeson, Oscar Isaac, Gwendoline Christie ve Lupita Nyong’o gibi isimlerin yer aldığı görünürken filmin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Rian Johnson oturuyor.
15 Aralık 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin diğer Star Wars bölümleri gibi, bilimkurgu, macera, aksiyon, fantastik kategorisinde sinema sahnesinde yer alacağı biliniyor. Film Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak seyirciye sunuluyor.

Star Wars Daha Çok Filmi Çekilecek

Star Wars dünyaca ünlü bir film, daha önceleri çizgi romanları, çizgi dizileri ile de gündeme gelen bu film hemen hemen her yaştan kesim tarafından izleniyor. Bilimkurgu severlerin ve macera severlerin filmi olan Star Wars gelecek yıllarda da bir çok bölümü ile karşımıza çıkacağa benziyor.
Çekimlerinin yapıldığı alanlar ve film içinde kullanılan kostümlerin aksiyona hava katması gibi ayrıntıların çok da uzun zamanlara sığdırılması gerektiğinden Star Wars filmi çok da sık seyircisi ile buluşamıyor. Star Wars “Güç Uyanıyor” yani Star Wars 7 seyircileri ile sinema sahnelerinde 18 Aralık 2015 tarihinde buluşmuştu.

Yönetmenliğini J.J Abrams’ın yaptığı film bir çok seyirciyi sinema sahnelerine topladı ve seyircilerden tam not aldı. Fakat o süreçte J.J Abrams ile yapılan söyleşilerde filmin içeriğinden bahsedilirken sürekli J.JAdams filminde kullanılan efektlerin, kullanılan kıyafetlerin ve yapılan montajların zorluğundan bahsederek filmin neredeyse tüm montaj, çekim ve efekt ekleme aşamalarının iki yılı bulduğu ve filmin ancak iki yılda bir veya üç yılda bir gösterime girebileceğini söyledi.

Star Wars 8 Bilim Kurgu Severler Tarafından Bekleniyor

Aksiyon severlerin çok da rağbet göstermediği film en fazla bilim kurgu severler tarafından bekleniyor. Çünkü sahnelerin çoğunda kullanılan bilim kurgu efektleri aksiyon ve maceradan Star Wars filmlerinde daha baskın bir şekilde görüntüleniyor. Bu da bilim kurgu severleri sıra dışı hikayeler sevenleri Star Wars filminde birleştiriyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?