dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Star Wars Son Jedi Filmi Tamamlandı

23 Eyl 2017
ozgur

Star Wars Çekimleri Bitti İşte Detaylar

Star Wars hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor bu kadar izleyici kitlesi varken yapımcı şirket ve senaristler para kazanmak için gece gündüz demeden çalışmaktadır.
Rian Johnson sosyal medya hesapları aracılığı ile filmin ilk fragmanının 9 Ekim akşamı yayınlanacağını belirtti. Bizlerde yakından takip etmekteyiz, ekip ayrıca filmin tamamlanmasının ardından hep birlikte fotoğraf çektirerek yemeğe geçti ve çılgın gecenin ardından dağıldılar.

Last Jedi 6 Ekimde Fragman Yayınlıyor

Gelelim detaylara, Lucasfilm şirketi benimsediği prosedürler nedeniyle farklı çalışmalar uygulamaktadır. Bunlardan birisi tüm ülkeleri birer konser turnesi gibi gezerek reklam çalışmalarına yakın zamanda hız verecektir kesinlikle. Daisy Ridley, John Boyega gibi bilindik kariyerli isimlerin zaten varlığından haberiniz vardır. Ödüllü ve ödüllere aday oyuncularda gözlerimizin önünde yer alacaklar. Star Wars: Son Jedi galaksinin büyülü sahnelerini sizlere 3D veya IMAX ile anı yaşatmak için filmi tamamlamıştır. Önce ki sezon da kendi düzenlerini kurmak için taht kavgaları çıkaran ve evreni kaosa sürükleyecek emellerinden vazgeçmeyenler savaşı kaybetmişti. Güçlü planları ve silah teknolojilerinin gelişmiş olması onları karşı taraftan bir tık üstün kılmıştır. Filmin sonunda komutanlarına yeniden kavuşmanın mutluluğu ile yanıp tutuşan halk huzura kavuşabilir. Türkiye’de yıllardır bu Star Wars serilerinin bir numaralı takipçisidir, çizgi filmler, oyuncaklar ve tüm genel hayatımız ile bütünleşmiş tüm karakterleri yine bulmak mümkündür. Çok değil yaklaşık üç ay sonra 15 Aralık 2017 tarihinde tüm türkiye de vizyona girecek filmi izleyin.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?