En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Tesla 2017 Filmi Hakkında Aradıklarınız

10 Kas 2017
ozgur


Tesla
23 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Justin Gullett gerçekleştirdi. Filmin oyuncuları Rade Serbedzija, Jim Meskimen, Dan van Husen ve Gia Skova olarak biliniyor. 2007 yılında birinci filmi yapılan Tesla filminin bu yıl vizyona girecek olan filminin de bir çok seyirci tarafından seyredileceği sanılıyor. Beyaz perdeye gizli bir buluşun anlatılması konusu ile taşınan film ustaca kaleme alınmış bir senaryonun eseri.

Tesla 2017 Filminin Konusu
Filmin konusu 21 yaşındaki John Wall isimli bilgisayar mühendisliği öğrencisinin Nikola Tesla’nın tarafından yapılmış olan bir buluşa ulaşması ile başlamaktadır. Tesla’nın yapmış olduğu bu buluş bir zaman radyosu olarak bilinmektedir. bu radyonun sayesinde Nicola Tesla ile kolay bir şekilde iletişime geçilebilmektedir. Zaman radyosu üzerinden eşi ve benzeri bulunmayan bir sinyal tüm dünyaya yayılmaktadır. Çok kısa bir süre içinde NSA’nın dikkatini çeken bu sinyal terörist bir saldırının olacağı sinyalini vermektedir. buna engel olabilmek için NSA, FBI ile bağlantı kurar ve kız arkadaşı Sara ile John, zaman radyosuyla birlikte Nicola Tesla ile iletişime geçerler. Geleceği değiştirmeye çalışan bu iki gencin sıra dışı hikayesini konu alan filmde sıra dışı sahneler ve farklı efektler yer alıyor. Bilim kurgu ve gerçek arası sahnelerin oluşturulduğu filmde oyuncuların iyi bir başarı sağladığı film eleştirmenlerinin film hakkında söylediklerinden sadece biri.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?