dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Testere Jigsaw Efsanesi Fragman Yayınlandı

13 Eyl 2017
ozgur

Testere Çekimleri Sürüyor İşte Vizyon Tarihi

Dünyanın ve türkiye’nin yıllarca izlediği büyük korku filmlerinden Testere küçük çocukların bile rüyalarına giren, bazı anlarını hala unutamadığımız bir sürü korku dolu anı içinde barındırıyor.

İlk etapta Türkçe Altyazılı olarak yayınlanacağını sizlere belirtmem gerekiyor. Ancak vizyon tarihinden çok çok kısa bir süre sonra dublaj olarak güncelleyeceğiz.

Testere Jigsaw Efsanesi 27 Ekim 2017’de Tüm Türkiye’de Vizyonlarda Olacak

Posteri ve fragmanı yayınlandı, serinin 8. bölümü niteliğinde korku filmi sevenlerin bağlanacağı tarzda olmuş. Vizyon tarihinin Cadılar Bayramı dönemi gelmesi akıllara daha büyük korku mu yaşatacak bizlere gibi türlü türlü soruları getirmiyor değil. Filmin kötü ruhlu kişisi John Kramer diğer serilerde hayatını kaybetmiş, dirilmiştir. Bu seride ise şehrin karanlık ve en kuytu köşelerinde insanlık dışı işlenmiş türlü cinayetler, kesilmiş insanlar bulunacaktır. Polis ve ABD birliklerinin topladığı tüm kanıtlar üzerine karşılarına tekrar John Kramer çıkmaktadır. Ama nasıl olduğu bilinmez çünkü o ölmüştür. Bunları yapabilmesi için hayatta olması gerekiyor. Laura Vandervoort Hannah Anderson Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Boisvert gibi mütevazi bir başrol kadrosu mevcuttur. Onun dışında sizlere mutlu haberi vermeyi unutmayalım, vizyon tarihi 27 Ekim 2017 günüdür bu tarih Türkiye için geçerlidir. Yurt dışı vizyon tarihi konusunda henüz detaylı bir bilgi mevcut değildir. Sevgili film severler film ile kalın.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?