dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Tomb Raider 2018 Beyaz Perdeye Yaklaştı

21 Eyl 2017
ozgur

Tomb Raider Beyaz Perde için Gün Sayıyor
Artık bilgisayar oyunlarını film olarak da görmeye başladık. 1996 yılında bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürülen Tomb Raider filmi ülkemizde 16 Mart 2018 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin oyunculuğunu Alicia Vikander, Walton Goggins, Hannah John – Kamen, Dominc West, Daniel Wu, Alexandre Willaume, Helena Holmes, Gintare Beinoraviciute, Rowan Polonski, Bernardo Santos, Antonio Aakeel, Kenneth Fok, Conny Stadler, Beatrice Stein, Michael Chapman, Raj Awasti, Vere Tindale, James Heron, James Pimante, Samuel Mak gibi isimler paylaşıyor.
Filmde oyuncuların becerisi ve film sahnelerinde kullanılan efektler filme farklı bir hava katıyor. Bu kadar ünlü ismin bir araya gelmesi Tomb Raider filminin sinema sahnelerine bir çok izleyiciyi bir araya toplayacağı sanılıyor.

Tomb Raider 2018 Vizyon Tarihi ve Detay

Ünlü filmler Kod Adı: U.N.C.L.E. Testament of Youth,  Ex Machina ve Danimarkalı Kız filmlerinde oynayan Alicia Vikander Tomb Raider filminde de iyi bir başarıya imza atıyor. Filmin kötü adamı da oldukça ünlü The Hateful Eight ve Django Unchained filmlerinde oynayan, Walton Goggins iyi bir oyunculuk kariyeri olan Goggins, filmned Croft’un babası rolünde oynayacak.  
Yönetmenliğini Roar Uthaug’un yaptığı filmin senaryosunu ise Evan Daugherty kaleme almış. Filmin içeriğinde işlenen konu; Lara, babasının bir anda ortadan kaybolmasından tam yedi sene sonra 21 yaşındadır. Bu yaşta ticaret imparatoriçesi olmayı reddetmiş ve üniversite dersleri almaya başlamıştır. Londra’da bir firmada bisiklet kuryesi olarak çalışan Lara, ilk olarak boş zamanlarında babasının kaybolmasının arkasındaki sırrı araştırmaya başlar ve Japonya’da gizemli bir adada gizemli bir mezara doğru yönlendirilir.

Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider filmi 2001 yılında Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak seyircisi ile buluşmuştu. Bu filmin başrollerinde ise Angelina Jolie, Jon Voight, Daniel Craig, Chris Barrie, Noah Taylor, Iain Glen, Leslie Phillips, Jullian Rhind – Tutt, Richard Johnson, Rachel Appleton, Ozzie Yue, David Tse, Rachel Grand, Carl Chase, Olegar Fedoro ve Richenda Carey oynadı. 2011 de seyircileri ile buluşan bu film seyircilerden konusu ve içeriğinde kullanılan efektler ile tam not aldı.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?