dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Vizyona Girecek 2017 Sonu Türk Sinema Filmleri

15 Eyl 2017
ozgur

Vizyona Girecek 2017 Sonu Türk Sinema Filmleri

2017 başı itibari ile bir çok filme bu yıl da imza atıldı. İçinde bulunduğumuz 2017 yılının sonlarında olduğumuz şu günlerde yıl sonuna kadar vizyona girecek olan filmlerin neler olduğuna ve ne kadar ses getireceğine bakalım.

Yanlış Anlama 10 Kasım 2017

Yanlış anlama filmi 10 Kasım 2017 itibari ile vizyona girecek olan filmin başrollerinde Şevket Çoruh, Pelin Sönmez ve Bahadır Efe oynuyor. Yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek’in yaptığı filmin konusu komedi. Bir çok seyirciyi sinema salonlarına toplayacağı düşünülen filmin yönetmenliğini yapan Ulaş Cihan Şimşek ile yapılan söyleşide Azerbaycan beğenileri yer alıyor.
Konusuna gelince, Azerbaycanlı ve Türk olan iki ailenin on gününü anlatan film, iki kültürün birbirine uyum sağlamaya çalıştıkları süreci ve yaşanan komedi dolu dakikaları anlatıyor. Yanlış anlaşılmaların seyircileri çokça güldüreceğe benzediği sahnelerin yer aldığı filmde bir çok hoş efektin kullanıldığı da görülüyor.

Damat Takımı 20 Ekim 2017

20 Ekim 2017 tarihinde romantik komedi olarak sinemaya taşınacak olan Damat Takımı filminin yönetmenliğini Doğa Can Anafarla yaparken oyunculuğunu da Furkan Andıç, Pelin Akil ve Özgürcan Çevik’in yaptığı görülüyor.
Damat Takımı konusu, Onat, Serdar, Yiğit, Can ve Yiğit lise yıllarından beri hiç ayrılmadan birlikte olan beş tane arkadaştır. Bu grup hala kendilerini çocuk zannederek hayatlarına devam ederken aralarından Yiğit isimli arkadaşlarının evlenmeye karar vermesi ile birlikte çocukluk yıllarının bittiğini fark ederler. Yiğit’in evlilik günleri gelene kadar lise yıllarını tekrar yaşamaya karar veren grup bir çok macera yaşarlar.

Oha Diyorum 3 Kasım 2017

3 Kasım 2017 itibari ile sinema seyircileri ile buluşacak olan Oha diyorum başrollerinde Mert Karadaş, Fırat Sobutay ve Melih Abuaf’ın oynadığı bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Ersan Özer otururken film komedi filmleri arasında yer alıyor.
Oha Diyorum konusu, fırat’ın arabası araç hırsızları tarafından çalındığında arabanın içerisinde Fırat’ın kızına ait doğumundan bu yana çekilmiş fotoğraflar bulunmaktadır. Başka bir kopyası bulunmayan bu resimlerin hırsız tarafından götürülmesi ile başlayan macera sinema salonlarını kahkahaya boğacak gibi görünüyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?