En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

World War Z 2 Ne Zaman Çıkıyor ve Detaylar

25 Eyl 2017
ozgur

Brad Pitt Yine Başrolde Oynuyor
Brad Pitt’in başrolünde oynadığı filmin senaryosu Max Brooks tarafından yazıldı. Ünlü filmler arasında yer alan World War Z 2. Dünya Savaşı Z 2 bir Steven Knight senaryolu filmi olarak karşımıza çıkıyor. 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona giren filmi sinemada binlerce kişi izledi ve film 540 milyon dolar hasılata erişti. Hem yapımcıların hem de Brad Pitt’in oynadığı bir film olması filmi daha fazla izlenilir bir hale getirdi ve filmin DVD formatında satışı bile aynı tarihli filmlere fark atarak kendi tarihinde birinci oldu.

World War Z 2. Dünya Savaşı Z 2 Konusu

Zombi Zavaşları (Max Brooks) kitabından beyazperdeye uyarlanan World War Z 2 Amerikan Filmlerinin baş tacı olan virüs savaşını ele alıyor. Filmin içeriğinde Gerry Lane (Brad Pitt) insanoğlunun DNA yapısı üzerinde oynayarak bu yapıyı mutasyona uğratan ve binlerce kişinin ölümüne sebep olacak virüsün bir kısım insanı da ölümcül bir yaratığa dönüştürdüğü görülüyor. Eşini ve kızlarını güvenli bir alana yerleştiren Gerry virüsle mücadeleye katılarak çok büyük bir zorluğun içine giriyor. Filmde ailesi için büyük zorluklara katlanan Gerry Lane (Brad Pitt) in hikayesinin anlatıldığı ve oyunculukta uzmanlık kadronun büyük emeklerle ortaya konulduğu görülüyor.
Juan Antonio Bayona filmin yönetmenliğini yaptı. Film Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Zombi filmi severler için sahneye taşınan filmde aksiyon sahneleri, dram sahneleri ve macera sahneleri yer alıyor. Film seyrederken biraz heyecanlanmayı, biraz üzülmeyi yani açıkçası birkaç duyguyu bir arada yaşamayı seviyorsanız bu film tam size göre.

Brad Pitt Filmleri

Dünyaca ünlü olan Brad Pitt’in filmleri dünyada ve ülkemizde neredeyse seyretme oranında birinci sırada yer alıyor. Daha önceden bazı filmlerinin rekor denecek kadar izleyici karşısına çıkması da hatrı sayılır derecede Brad Pitt’in ün yapmasını sağladı. En ünlü ve en çok izlenen filmlerini; Dünya Savaşı Z 2013, Kazanma Sanatı 2011, Soysuzlar Çetesi 2009, Müttefik 2016 ve Bay ve Bayan Smith 2005 yapımı filmler olarak sayabiliriz.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?