En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...

Yol Arkadaşım Filminin Resimleri Paylaşıldı

04 Eki 2017
ozgur

BKM Yapımı Yol Arkadaşım Vizyona Giriyor

BKM filmlerinin çok özverili bir şekilde çekildiğinden hiç şüpheniz olmasın yerli film sektöründe şuan öncü firmadır. Komedi sektörünün acun ılıcalı ile birlikte büyüttüğü Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrol aldığı yeni serüvenin adı bu kez Yol Arkadaşım olarak belirlendi.

Bedran Güzel’in yapım ve yönetim de söz sahibi olduğu harika yapım da eski küskü bir otomobil ile tatile doğru çıkan çocukluk arkadaşlarının yaşadığı komedi dolu anlar bizlere aktarılacaktır. Onur isimli karakter üniversiteyi yeni bitirmiş ve orada kalıcı olabilmek için master yapan çok çalışkan ama sevgilisine düşkünlüğü sebebiyle biraz geri kalmış birisidir. Kız arkadaşından aldığı telefon sonrasında ailesinin onunla tanışacağı günü iple çekecektir.

İşte Yol Arkadaşım Detayları

Çiçek ve süs işlemleri için arkadaşı Şeref ile çarşıya indikleri anda kıyamet kopar işte bu andan itibaren yol arkadaşlığı başlayarak bizlere türkçe ve yerli komediyi yansıtmaya başlıyorlar. Ayrıca önemli isimler yine filmi beslemektedir, bu isimleri film ve dizi sektöründen çok iyi tanıyorsunuz sizlere detaylı anlatmak ve lafı uzatmak istemiyoruz. Sevilen isim Emre Kınay da bu filmin bir yüzü bunu bilin yeterlidir. Ekim ayının son haftalarında yani 27 Ekim 2017 günü vizyona girecek komedi filminin biletleri şimdiden yok satacak gibi gözüküyor sizlerde biletlerinizi hemen temin etmeye bakınız.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?