En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Kapıdaki Sır 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 435 Görüntülenme

Kapıdaki Sır 720p izle

Yönetmen:

Mehmet Ali Zaim
Korku filmi furyasına bir film de Mehmet Ali Zaim yönetmenliğinde geliyor. Başrollerini Şiar Zaim,  Melek Orhanoğlu,  Asuman Zaim ve  Natali Kayova’nın paylaşmış olduğu film ileri derecede korku içeriyor. Korku filmi severler için özel bir film olan Kapıdaki Sır filminin senaryosu da Mehmet Ali Zaim tarafından yazıldı. Ülkemizde korku filmleri uzun bir süreden beri neredeyse tüm kesim tarafından izleniyor. Film izlerken korkmayı sevenlere yönelik yapılmış olan bu filmler içeriklerinde cinler, periler, sıra dışı cinayetler ve korku verici sahneler içeriyor. Filmin konularından çok sinema seyircisinin dikkatini çeken film içeriğinde kullanılan seslendirmeler ve film içeriklerinde kullanılan ve filmi daha güzel hale getiren efektler olarak görülüyor. Kapıdaki Sır filminde kullanılan efektler de korku filmlerine özel efektler hatta daha bile ilerlemişi denilebilir. Korku filmi severler tarafından internet üzerinden Kapıdaki Sır fragmanı verilme sürecinden bu yana binlerce kişi tarafından izlendi.

Kapıdaki Sır Filminin Konusu
Eski ve yeni tarihlerin canlandırıldığı filmde. Bir adamın 200 yıl önce bir köyde yaşadığı ve öldürülmesi canlandırılıyor. Bir tarikat ile anlaşma yapan adam bu anlaşmanın kurallarına uymadığı için ölüm ile cezalandırılıyor. Adamın karısı ve oğlu ise bir kuyuya hapsediliyor. Aradan yüzyıllar geçmesine rağmen kadının intikam ateşi sönmez ve kadın intikamını almak için harekete geçer. Filmin sahneleri içeriğinde korku ve dehşetin tam hissedileceği sanılıyor.

 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?