dizi izle
En Yeni Filmleri Full HD İzleme İmkanı Veren Sitenize Katkıda Bulunmak için Filmlere Yorum Yapın ve Sosyal Medya da Paylaşın...
Yol Arkadaşım 2017 Full HD izle
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
8.4 IMDB Puanı 1 Yorum 5,625 Görüntülenme

Yol Arkadaşım 2017 Full HD izle

(2017)
27 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenlini Bedran Güzel gerçekleştiriyor; filmde rol alan usta oyuncular Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Emre Kınay, Eda Ece, Aslı Bekiroğlu, Bahar Şahin, Muharrem Bayrak, Toygan Avanoğlu ve Rahşan Fırtına olarak sayılıyor. Filmin senaryosu ünlü komedi oyuncusu İbrahim Büyükak’ın kaleminden çıktı, filmin yapımcılığını ise Necati Akpınar üstleniyor.
Üç adam showdan tanımış olduğumuz Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak daha önceden birkaç filme daha imza atmışlardı. Büyük bir merakla sevenleri tarafından beklenen Yol Arkadaşım filminin ne kadar sinema salonlarına seyirci getireceği bilinmez ama bir hayli seyircinin aynı anda 27 Ekim tarihinde filmi izlemesi bekleniyor. Devam filminin gelip gelmeyeceğinin sorusuna da filmin hem oyuncusu hem de senaryo yazarı olan Büyükak, filmin getireceği hasılata göre filmin bir devam filminin gelip gelmeyeceği belli olacak dedi.

Başarısız bir ilaç mümessili olan Onur Kurban Bayramı’na üç gün kaldığında üç tane hedefini gerçekleştirmek ister. Kovulduğu işini geriye kazanmak, Ayvalıkta ikamet eden kız arkadaşının ailesi ile tanışmak ve ilk iki hedefini arkadaşı Şerefi geçerek tamamlayabilmek. Bir yol arkadaşlığının anlatıldığı filmin fragmanları internet üzerinden yayınlanalıdan bu yana bir çok seyirci beğeni ile filmin fragmanının defalarca izledi. Başrollerinde İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un göstermiş olduğu performans da hesaba katılınca film beklenilen filmler arasına girdi.

 

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)